Fuqia – Rhonda Byrne

1,300 L

Ka stok

Fuqia nje liber qe do te deshironi ta lexoni rrufeshem.

A e keni menduar ndonjehere se jeta qe ti do, leviz sipas fuqise dhe se fuqia me e madhe eshte fuqia per te pasur cdo gje qe ti do.

 

KODI: r-fuqia Kategori: , ETIKETIMI:

FUQIA

Cfare do te benin ne pa fuqine?

Ky eshte nje liber per forcen me te madhe ne univers, fuqine per te pasur gjithçka qe deshiron.

Autorja ne kete liber pershkruan rendesine e madhe qe kjo force, pra Fuqia luan rolin kryesor ne rregullimin e jetes tone.

Pa Fuqine ne nuk do kishim mundur te lindnim.

Fuqia eshte aq e papershkrueshme ne hapsire dhe ne kohe sa ne nuk mund ta perceptojme dot.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Fuqia – Rhonda Byrne”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu