Besoni ne veten tuaj – Jasmin Kirkbride

800 L

Ka stok

Autorja Jasmin Kirkbride sjell botimin e saj i cili do t’ju ndihmoje te rifitoni besimin ne vetevete.

Nje liber plot sugjerime, keshilla, dhe citime, qe do tju beje ta shihni goten gjysme-plot.

Do tju jape kurajon dhe forcen per ti kthyer mendimet negative ne mendime pozitive.

KODI: r-besoninevetentuaj Kategori: , ETIKETIMI:

BESONI NE VETEN TUAJ

Ky liber trajton brendesine e qenies njerezore dhe pasigurite qe na karakterizojne.

Shume here mund te perballemi me nje vetevleresim te ulet pasi e pushtojme veten duke menduar qe opinioni yne eshte i pavlefshem per te tjeret.

Perballemi me friken per tu shprehur apo shpesh here gjendemi duke krahasuar veten me te tjeret.

Ne kete menyre pushtohemi vetem nga ndjenja negative.

Ky liber eshte nje keshillues i mire dhe do tju jape keshillat e duhura.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Besoni ne veten tuaj – Jasmin Kirkbride”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

besoni ne veten tuaj

Besoni ne veten tuaj - Jasmin Kirkbride