Arti i brishte i not giving a f.ck – Mark Manson

1,000 L

Ka stok

Libri eshte nje bestseller nderkombetar.

Blogeri i mirenjohuar Mark Mason, sjell kete guide per zhvillimin personal.

 

KODI: r-artiibrishteinotgivea f.ck KATEGORIA: ETIKETIMI:

ARTI I BRISHTE I NOT GIVIN A F.CK

Nje pikepamje ndryshe mbi konceptin dhe mbi ate qe duhet te bejme per te qene te lumtur.

Te mesosh te jetosh me gjerat ashtu sic jane dhe te jemi te sinqerte se nganjehere jeta jone eshte si mos me keq.

Te pranosh se per te gjithe eshte e nevojshme te menjanojme disa gjera nga jeta jone, atehere me mire te themi “ik pirdhu me pozitivitet”.

Mark Mason ne shkrimin e tij argumenton se jo te gjithe jane te jashtezakonshem.

Qenia njerezore ka te meta dhe kufizime dhe shoqeria ka fitues dhe humbes.

Mason nepermjet ketij libri na keshillon ta perqafojme dhe ta pranojme veten ashtu sic jemi.

Ne kemi kufizimet, friken ,fajet dhe pasigurite tona.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Arti i brishte i not giving a f.ck – Mark Manson”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

arti i brishte i not give a f.ck bli online dyqan taxi

Arti i brishte i not giving a f.ck - Mark Manson