Shkronjat e alfabetit shqip | Shkronjat me figura 3D

500 L

Ka stok

KODI: kartelashkronjave KATEGORIA:

SHKRONJAT E ALFABETIT SHQIP ME FIGURA 3D

Shkronjat e alfabetit shqip me menyren me terheqese per tu mesuar nga vogelushet me ane te figurave 3D.

Le te fillojme rrugen e dijes duke mesuar shkronjat e alfabetit nga A ne ZH me ngjyra, dizajne te kafsheve dhe ushqimeve , ne forma 3D.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Shkronjat e alfabetit shqip | Shkronjat me figura 3D”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

liber shkronjat e alfabetit bli online ne dyqan taxi

Shkronjat e alfabetit shqip | Shkronjat me figura 3D