7 zakonet e njerezve te suksesshem – Stephen R. Covey

1,400 L

Ka stok

Nje liber leksionesh te fuqishme qe do te ndryshojne peceptimin tuaj per menyren se si mund te beheni te sukseshem.

Libri eshte i thelle dhe voluminoz qe do te ushqeje mendjen tuaj.

Ky cikel leksionesh zberthen karakterin kompleks te njeriut deri ne brendesine e tij me te thelle.

KODI: r-shtatezakone-tenjerezvetesukseshem Kategori: , ETIKETIMI:

7 ZAKONET E NJEREZVE TE SUKSESSHEM

“7 zakonet e njerezve te sukseshem”, shpalos 7 zakone te cilat do tju mesojne se si te merni jetet tuaja ne kontroll.

Do tju beje te kuptoni cfare do te thote te jetosh si fitues, duke korrur fitoret njera pas tjetres.

Libri permban leksione ku do te mesoni se si te bashkeveproni me te tjeret.

Te jeni nje degjues aktiv, dhe te kuptoni perpara se te kerkosh me ngulm te kuptohesh.

Nje liber i fuqishem keshillash dhe mendimesh qe do tju ndihmoje te rikrijoni veten tuaj.

Ju do te mesoni te ngriheni ne nje nivel tjeter preformance dhe zhvillimi personal.

Dhe do te vini re nje ndryshim ne aspektin profesional duke diferencar punen tuaj.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “7 zakonet e njerezve te suksesshem – Stephen R. Covey”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

7 zakonet e njerezve te sukseshem blerje online ne dyqan taxi

7 zakonet e njerezve te suksesshem - Stephen R. Covey