Roman Cifutka e Toledos LION FOJHTVANGER

900 L

Ka stok

KODI: r-cifutkaetoledos KATEGORIA:

ROMAN CIFUTKA E TOLEDOS

Roman historik Cifutka e Toledos i perkthyer ne 25 gjuhe. Me stil terheqes romani rrefen dashurine e Don Alfonsit me cifutken bukuroshe, qe e beri te harronte shtetin dhe mbretereshen.

Permes ngjarjesh historike,  jepet pasioni i cmendur i mbretit per vajzen cifute, pasion qe ve ne loje fatet e vendit, pasi me ta lidhet ngushte fati i mbretit dhe vajzes me te cilen ai bie ne dashuri.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Roman Cifutka e Toledos LION FOJHTVANGER”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

roman cifutka e toledos blerje online ne dyqan taxi

Roman Cifutka e Toledos LION FOJHTVANGER