Fjalor shqip – gjermanisht 50 000 fjale ALI DHRIMO

5,000 L

Ka stok

KODI: r-fjalorshqipgjermanisht KATEGORIA:

FJALOR SHQIP GJERMANISHT 50 000 FJALE

Fjalor shqip gjermanisht bashkekohor me rreth 50 000 fjale te shqipes nga te gjitha fushat dhe stilet e perdorimit.

Jo vetem terma por dhe fjalesh te urta e terma sinonimi shume te gjere.

Fjale te sakta gramatikisht dhe shtresezim te perpikte stilistik me te dhena te plota.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Liber

Ngjyra

Be the first to review “Fjalor shqip – gjermanisht 50 000 fjale ALI DHRIMO”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fjalor shqip gjermanisht 50000 fjale online ne dyqan taxi

Fjalor shqip - gjermanisht 50 000 fjale ALI DHRIMO