Rregulli ndermjet suksesit dhe deshtimit – Grant Cardone

1,500 L

Ka stok

Nuk mund te operoni njesoj si te tjeret dhe te pranoni mediokritetin, nese doni te arrini suksesin ekstrem.

Ju duhet ta eleminoni fatin dhe shancin, nga ekuacioni i biznezit, e te siguroni aritjen e suksesit masiv.

10X eshte rregulli i vetem qe arrin te beje dallimin ndermjet suksesit dhe deshtimit.

KODI: r-10Xrregulliivetem-qebendallimin-ndermjetsuksesit-dhe deshtimit KATEGORIA: ETIKETIMI:

RREGULLI NDERMJET SUKSESIT DHE DESHTIMIT

Cfare duhet te beni per te arritur nje sukses ekstrem?

Ky liber do tju tregoje dhe do tju mesoje se per te arritur nje sukses ekstrem, veprimet tuaja duhet te shtihen pertej normales.

Per te arritur sukses, ju duhet nje plan i mirepercaktuar.

Me Rregullin 10X ju do te mesoni te percaktoni sasine e perpjekjes qe nevojitet per garantimin e suksesit dhe do te siguroheni qe te operoni ne kete nivel pergjate jetes suaj.

Nje udhezues ideal, qe do tju tregoje hap pas hapi se si te arrini sukses e tejskajshem.

Rregulli 10X ju meson  se suksesi eshte detyra, obligimi dhe pergjegjesia juaj.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Rregulli ndermjet suksesit dhe deshtimit – Grant Cardone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

10x rregulli i vetem qe ben dallim ndermjt suksesit dhe deshtimit libra ne shitje online ne dyqan taxi

Rregulli ndermjet suksesit dhe deshtimit - Grant Cardone