Egoja eshte armiku – Ryan Holiday

1,000 L

Ka stok

Ryan Holiday vjen me nje liber tjeter te perkthyer ne shqip,” Egoja eshte zgjidhja”.

Autori paraqet nje mendim dhe skepticizem sesi qenia njerezore duke menaxhuar egon, mund dhe duhet te persose veteveten.

EGOJA ESHTE ARMIKU

Autori Rajan Hollidei sjell nje metode frymezuese dhe prakike .

Kjo metode na meson se ne vertete mund te perqendrohemi te gjerat qe vertete kane rendesi.

Duke sulmuar pengesen me te veshtire ne jete, egon tone te papermbajtur dhe te pangopur ne mund te arrijme sukses.

Ai na meson se si ta menaxhojme dhe ta zbusim kete ego.

Egoja mund te shnderrohet ne armiken tone, nese nuk jemi te armatosur dhe te pergatitur me trajtesa paralajmeruese per historine, filozofine dhe shkrimet e shenjta.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe regtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Egoja eshte armiku – Ryan Holiday”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

egoja eshte armiku bli libra ne dyqan taxi

Egoja eshte armiku - Ryan Holiday