Kostandinopoja Edmondo De Amicis | Stambolli

800 L

Ka stok

KODI: r-kostandinopoja Kategori: ,

KOSTANDINOPOJA STAMBOLLI I SOTEM

Kostandinopoja ose i njohur ndryshe Stambolli i sotem eshte nje nga kryeveprat boterore te shkrimtarit te mirenjohur Edmondo De Amicis.

Njihuni me qytetin legjendar qe me pas u be dhe kryeqyteti i botes sic njihej edhe nga Perandoria Osmane.

Shkruar nga autori Edmondo De Amici dhe perkthyer nga Luan Omari. Autori ka permendur ne rrefim te gjitha perjetimet e tij gjate udhetimit ne Stamboll duke perfshire konkubinat, eunuket, sulltane dhe hamame.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Kostandinopoja Edmondo De Amicis | Stambolli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

libra ne shitje kostandinopoja stambolli nga edmondo de amici online ne dyqan taxi

Kostandinopoja Edmondo De Amicis | Stambolli