Shqiptaret nga mesjeta deri ne ditet tona PETER BARTL

900 L

Ka stok

KODI: r-shqiptaret Kategori: ,

SHQIPTARET NGA MESJETA DERI NE DITET TONA

Ne kete liber autori pasqyron historine dhe shqiptaret si popull nga mesjeta e erret e te dhenave historike, kohen e sundimit osman e deri ne ditet tona.

Peter Bartl eshte nder studiuesit dhe shkrimtaret me dinjitoze ne studimin e albanologjise.

Autori nxjerr ne pah se Shqiperia nuk eshte me nje popull i harruar nga opinioni europian, por ka luajtur nder shekuj rol te rendesishem ne Evropen Juglindore.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Shqiptaret nga mesjeta deri ne ditet tona PETER BARTL”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

roman shqiptaret nga mesjeta libra ne shitje online ne dyqan taxi

Shqiptaret nga mesjeta deri ne ditet tona PETER BARTL