Nje dashuri transatlantike SIMONE DE BEAUVOIR

1,500 L

Ka stok

KODI: r-njedashuritransatlantike Kategori: ,

NJE DASHURI TRANSATLANTIKE

Libri ‘Nje dashuri transatlantike’ permbledh me shume se 300 letra dashurie, te shkruara nga  de Beauvoiri per Alegrin.

Ky liber pershkruan dashurine me shikim te pare midis dy personazheve, te cilet paten nje marredhenie pasionante qe zgjati njezet vjet dhe u shtri ne kater kontinente.

Libri i ngjan nje muzeu kujtimesh duke percjelle permes tyre ndjesite, emocionet dhe te qeshurat e e Algren dhe De Beauvoir.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Nje dashuri transatlantike SIMONE DE BEAUVOIR”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

nje dashuri transatlantike libra ne shitje online ne dyqan taxi

Nje dashuri transatlantike SIMONE DE BEAUVOIR