Jeta ime jo aq e persosur SOPHIE KINSELLA

1,000 L

Ka stok

KODI: r-jetaime-joaqepersosur KATEGORIA:

JETA IME JO AQ E PERSOSUR

Jeta ime jo aq e persosur i shkruar nga shkrimtarja Sophie Kinsella percjell nje nga tematikat me aktuale ne boten qe po jetojme sot.

A jemi vertet ata qe dukemi ne rrjetet sociale dhe cfare perpiqemi te jemi ne syte e te tjereve?

Nje kombinim i perkryer i casteve te kendshme, humorit dhe ceshtje te thella te familjes dhe marredhenieve romantike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Liber

Ngjyra

Be the first to review “Jeta ime jo aq e persosur SOPHIE KINSELLA”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

jeta ime jo aq e persosur online ne dyqan taxi

Jeta ime jo aq e persosur SOPHIE KINSELLA