200 sekretet e suksesit – Robin Sharma

500 L

Ka stok

Shume nga ne mund te pyesin veten pse disa njerez jane me te sukseshem se te tjeret.

Ne fakt ato nuk kane asgje me shume se disa te tjere.

Nuk eshte e thene qe me doemos per te arritur sukses, ne duhe te jemi apo te kemi patjeter aftesi apo intelegjence me te madhe se te tjeret.

Gjithcka varet nga ne, ajo qe i dallon te sukseshmit nga te pasukseshmit eshte deshira e tyre e zgjarrte, pasioni dhe etja per dije.

KODI: r-200sekretetesuksesit KATEGORIA: ETIKETIMI:

200 SEKRETET E SUKSESIT

Nje liber qe do arrije tju binde se per te qene te persosur, nuk duhet domosdoshmerisht te keni aftesi te vecanta, por duhet te punoni fort per te arritur persosjen tone dhe te fokusoheni ne veprimet qe bejme dhe zakonet qe kemi.

Robin Sharma jep disa keshilla te vlefshme per te pasur sukses.

Persosmeria eshte arti qe fitohet nga stervitja dhe perpunimi i zakoneve.

Ne nuk veprojme drejt sepse kemi virtyt apo persosmeri, perkundrazi, ne i kemi ato sepse kemi vepruar drejt.

Ne jemi ajo qe bejme ne menyre te perososur.

Persosmeria, pra, nuk eshte nje veprim, por nje zakon.

Njerezit qe kane arritur sukses, nuk jane medeomos me te afte ose me inteligjente se te tjeret.

Ajo qe i ndan eshte deshira e tyre e zjarrte dhe etja per dije.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “200 sekretet e suksesit – Robin Sharma”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

200 sekretet e suksesit libra ne shitje dyqan taxi

200 sekretet e suksesit - Robin Sharma