Ti je vertete i forte – Jen Sincero

1,000 L

Ka stok

Nje liber qe do te na udheheq drej mesimeve motivuese dhe zbavitese.

Autorja Jen Sincero, nje trajnere e sukseshme qe udheton ne te gjithe boten, na ofron 27 kapituj te hareshem dhe plot histori frymezuese.

Keshilla te vlefshme, ushtrime te thjeshta dhe praktike.

KODI: r-tijeverteteiforte Kategori: , ETIKETIMI:

TI JE VERTETE I FORTE

Thelbi i librit eshte i thjeshte, permes mesimeve te tij do te jeni ne gjendje te krijoni jeten qe keni dashur gjithmone te jetoni.

Nje keshillues i vecante ju vjen ne ndihme.

Ju do te kaperceni besimet dhe sjelljet sabotuese qe nuk ju kane lejuar te arrini ate qe keni dashur.

Ju do te kaperceni friken dhe te perballeni me rreziqe emocionale te medha.

Do te gjeni menyren se si te fitoni para dhe do te filloni te duani me shume veten dhe te tjeret.

Do jeni ne gjendje te percaktoni objektiva dhe ti arrini ato.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Ti je vertete i forte – Jen Sincero”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ti je vertete i forte libra ne shitje dyqan taxi

Ti je vertete i forte - Jen Sincero