100 menyra per te motivuar veten – Steve Chandler

800 L

Ka stok

“100 Menyra për të motivuar veten” është një libër motivues dhe frymëzues që ofron 100 këshilla praktike për të ndihmuar lexuesit të rrisin vetëdijen e tyre dhe të bëhen më produktivë dhe të suksesshëm. Me anë të historive personale, shembujve dhe këshillave të dobishme, autori inkurajon lexuesit të ndryshojnë mënyrën e tyre të menduarit dhe të veprimit dhe të ndjekin pasionet e tyre.

KODI: r-100menyrapertemotivuarveten Kategori: , ETIKETIMI:

100 MENYRA PER TE MOTIVUAR VETEN

“100 menyra per te motivuar veten” eshte nje liber qe permban teknika mendore dhe shpirterore.

Teknika te cilat do te nxisin veprimin dhe do tju beje te arrini rezultatet qe deshironi ne jeten tuaj.

Libri ka si synim tju ndihmoje te depertoni permes barrierave negative dhe ti zhdukni mendimet pesimiste qe po ju pengojne te arrini objektivat dhe endrrat tuaja.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “100 menyra per te motivuar veten – Steve Chandler”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

100 menyra per te motivuar veten bli online ne dyqan taxi

100 menyra per te motivuar veten - Steve Chandler