Edukimi i ndjenjave – Gustav Flober

1,190 L

Ka stok

Gustav Flaubert ishte nje shkrimtar i njohur francez.

Ai eshte nje nga novelistet me te njohur francez te shek. XIX, qe u lind ne kohen kur po lulezonte romantizmi i Hygoit, Vinjise, Mishlese dhe i Shatobrianit.

KODI: r-edukimiindjenjave KATEGORIA: ETIKETIMI:

EDUKIMI I NDJENJAVE

Tashme Federiku i urrente te gjitha grate, me lotet qe i ishin mbledhur lemsh ne fyt, per arsyen e dhimbshme se dashuria e tij kishe mbetur e paperfillur dhe deshira e tij e zgjarrte nuk ishte plotesuar.

Ai vuante munges\en e ngutshme per Rozaneten dhe kishte nevoje per te.

Zhdukja e saj iu duk nje pabesi, pothuajse nje poshtersi.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Edukimi i ndjenjave – Gustav Flober”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

edukimi i ndjenjave libra ne shitje ne dyqan taxi

Edukimi i ndjenjave - Gustav Flober