Aparat Sinjalizues – Wireless Digital Video Baby Monitor

7,490 L8,900 L (-16%)

Ka stok

 • Me nje cilesi te larte video dhe audio edhe gjate nates.
 • Aparati ju transmeton cdo zhurme apo sinjal qe mund te vija nga dhoma tjeter.
 • Me kamer te rrotullueshme
 • Funksioni “Lullaby”: qeteson femijen me ane te melodive
 • Aparat sinjalizues me sensor  temperature

BABY MONITOR

Aparat Sinjalizues per femije – Baby Monitor | Monitorim Audio Video dhe Ninulle |  Dyqan Taxi

Mbajeni femijen nen kontroll edhe kur eshte duke fjetur ose duke luajtur, nese ju largoheni per nje cast..

MONITOR PER BEBE

Baby Monitor Dyqan Taxi Monitor per bebe

 • Me nje cilesi te larte video dhe audio edhe gjate nates.
 • Ju do te keni nen vezhgim femijen .
 • Aparati ju transmeton cdo zhurme apo sinjal qe mund te vija nga dhoma tjeter.
 • Me kamer te rrotullueshme per te fiksuar cdo moment ne cdo cep te dhomes.
 • Funksioni “Lullaby”: qeteson femijen me ane te melodive te ndryshme te MP3 qe mund te luhen nga aplikacioni.
 • Drita e nates: e kuqe, jeshile ose blu per te ndjere siguri dhe orientim.
 • Aparat sinjalizues me sensor  temperature qe ju lejon te kontrolloni luhatjet e temperatures ne dhome.

  Aksesore per BeBe | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Monitor Bebesh

Be the first to review “Aparat Sinjalizues – Wireless Digital Video Baby Monitor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Aparat sinjalizues Baby Monitor dyqan Taxi

Aparat Sinjalizues - Wireless Digital Video Baby Monitor

7,490 L8,900 L (-16%)

Shto ne Shporte