Pastruesi magnetik me dy shtresa | MAGNETIC WINDOWS CLEANER

1,490 L1,690 L (-12%)

Ka stok

  • Pastruesi magnetik me dy shtresa
  •  Per dritaret e shtepise apo zyrave tuaja
  • Lehtesisht praktik, pa perdorur forcen tuaj

 

KODI: L-205-039 Kategori: , , ,

MAGNETIC WINDOWS CLEANER.

Pastrues magnetik per dritaret e shtepise suaj

Magnetic Windows Cleaner eshte ideali per te pastruar dritaret e shtepise suaj apo te zyres ku qendroni edhe pjesen me te madhe te dites. Ky pastrues eshte perfekt per te gjithe ata qe kane probleme me alergjine duke shpetuar pergjithmone nga ky ankth. Pastruesi inovativ vjen me cmimin me te mire ne Dyqani Taxi per ju.

Pastruesi-magnetik-me-dy-shtresa-ne-shitje-online-dyqan-taxi

 

PASTRUESI MAGNETIK ME DY SHTRESA PER DRITARET E SHTEPISE

Nje pajisje mjaft interesante e cila shfrytezon terheqjen magnetike te dy pjeseve te saj per te mbajtur bashke pjeset . Me nje levizje te pjeses se brendshme mund te lani dhe pastroni pjesen e jashtme te dritares pa rrezikur nga lartesite dhe pa perdorur forcen tuaj .

Shkelqimi qe do t’ju vije pasi te perdorni kete pastrues magnetik ne ambientet tuaja do t’ju befasoje.

  • Pastruesi magnetik me dy shtresa
  •  Per dritaret e shtepise apo zyrave tuaja
  • Lehtesisht praktik, pa perdorur forcen tuaj

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Ngjyra

Be the first to review “Pastruesi magnetik me dy shtresa | MAGNETIC WINDOWS CLEANER”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pastruesi magnetik me dy shtresa | MAGNETIC WINDOWS CLEANER

1,490 L1,690 L (-12%)

Shto ne Shporte