Kamera ne forme llampe Panoramike | VR Cam

3,800 L

Ka stok

Kamera 3D Panoramike me WiFi ju mban te qete dhe te sigurte per mjedisin tuaj dhe kur ju nuk jeni aty. Ju mund te monitoroni gjithe shtepine tuaj, apo zyren pa rotacion te kameres per shkak te pamjes panoramike prej 360 gradesh.

KODI: 1301202002 Kategori: , ,

KAMERA ME WIFI NE FORME LLAMPE

Kamera me Wifi ne forme Llampe Panoramike

A jeni i shqetesuar persa i perket sigurise ne shtepi apo ne ambjentin e biznesit tuaj?

Kamera 3D Panoramike me WiFi ju mban te qete dhe te sigurte per mjedisin tuaj dhe kur ju nuk jeni aty. Ju mund te monitoroni gjithe shtepine tuaj, apo zyren pa rotacion te kameres per shkak te pamjes panoramike prej 360 gradesh. Ju mund te merrni nje rezolucion te larte HD, video, audio dhe me pamje te qarta dhe te dukshme. Me cilesi Night Vision per te zbuluar cdo veprim ne vendet e erreta. Identifikon imazhin e qarte ne distance 5 deri ne 10 metra varet nga ndricimi i ambjentit.


Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Kamera ne forme llampe Panoramike | VR Cam”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kamera ne forme llampe 3D panoramike

Kamera ne forme llampe Panoramike | VR Cam