Vrasese insektesh Zapp Light | Llampe Zapp Light

900 L1,990 L (-55%)

Ka stok

Llampe LED 60W .

Vrasese insektesh Llampe Zapp Light

Vrasese insektesh Zapp Light | Mushkonja | Insekte fluturuese – Blerje online dhe te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

ZAPP LIGHT INSECT KILLER

Me eleminuesin elektrik te mushkonjave Zapp Light  ju nuk do te keni me kimikate, aroma te keqija, sprucatore irritues, ajer te ndotur per njerezit dhe kafshet shtepiake .

Vrasese insektesh eliminuese zapp light dyqan taxi

Kjo pajisje eshte ideale per perdorim shtepiak, fabrika, spitale, dhoma te ftohta dhe per vende te tjera. Mbroni familjen tuaj nga mushkonjat dhe insekte te ndryshme qe mbajne viruset . Thjesht vendoseni ne vend te llampes edhe jo vetem ndriconi por edhe zhdukni insektet. Ky vrases insektesh perdor driten e erret (rrezet ultra-violet ) , e cila ka rezultuar si drita me efektive per te joshur insektet si mizat , mushkonjat , fluturat e nates dhe insektet e tjera fluturuese . Keto insekte vriten nga rryma elektrike ne momentin qe kalojne ne grila dhe futen ne ambjentin e shtepise .
Shpetoni njehere e mire nga insektet , me kete vrasese insektesh .

Llampe LED 60W .

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampe kundra Mushkonjave

Be the first to review “Vrasese insektesh Zapp Light | Llampe Zapp Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vrasese insektesh zapp light llampe dyqan taxi online porosi anti mushkonje dyqan taxi online ndricues

Vrasese insektesh Zapp Light | Llampe Zapp Light

900 L1,990 L (-55%)

Shto ne Shporte