Car Camera Security System | Hidden

990 L

Ka stok

-100% Kundra Ujit
-Vizion i Nates i Paster
-Sistem i kamerave me Ngjyra CCD/CMOS
-Permasa Kompakte dhe instalim i lehte
-Ofron shumellojshmeri funksionesh per t’u pershtatur me cdo makine.

KODI: 20902898 Kategori: ,

CAR CAMERA 707B

Hidden Car Camera Security System

Vizioni super i natës ju bën të merrni pamje të qartë dhe me cilësi të lartë të zhurmës kur vozitni natën në ambiente të errëta. Një aparat fotografik i pasme përmban një ekran të saktë të shkallës në distancë për parkimin e duhur dhe kthimin e kundërt pa u mbështetur në pasqyrat anësore. Eshtë e përkryer për të mbështetur në pika të ngushta ose për të lëvizur në të kundërt kur shikimi është i kufizuar

KAMER E VOGEL PER MAKINE

Ngjyra te Sakta është krijuar për të eliminuar njollat ​​dhe për të shmangur pengesat kur kthehet. Tregon një imazh të qartë për shoferin. Hidden Car Camera nuk ka ekran dhe foto të bezdisshme tregon gjendjen më ideale të rrugës.

Dritat super të ndritshme ndriçojnë imazhet kur drita është e ulët, dhe rrit në masë të madhe shikimin e natës me imazhe të mprehta. 

KAMERA PER KASETOFON NE MAKINE

MONTOHET LEHTESISHT TE PORTOTARGA

Kamera eshte e papershkueshme nga ujit ne çdo drejtim, siç është shiu dhe larja e makinave. Punon mirë dhe në mot ekstrem. Kënd i rregullueshëm i shikimit, i cili ju lejon të rregulloni kamerën në një pozicion që është më i miri për ju, duke ulur në mënyrë efektive shkallën e aksidentit.

E lehtë për t’u instaluar. Pajisur me një kllapa të rregullueshme dhe 2 vida për instalim, kamera universale e rezervës me madhësi mini mund të përdoret për të gjitha llojet e automjeteve, si makina, kamionë, SUV, RV, etj.

Hidden Car Camera Security System

hidden car camera security system

Karakteristika 

100% Kundra Ujit
-Vizion i Nates i Paster
-Sistem i kamerave me Ngjyra CCD/CMOS
-Permasa Kompakte dhe instalim i lehte
-Ofron shumellojshmeri funksionesh per t’u pershtatur me cdo makine.


Blerje online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Car Camera Security System | Hidden”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hidden car camera security system

Car Camera Security System | Hidden