Canta Shkolle Backpack shpine | Cante Laptopi solar panel

4,900 L7,500 L (-35%)

Ka stok

 • Cante Kundra Vjedhjes
 • Ka vend me Usb per karikim
 • Panel diellor per karikim
 • E pershatshme per laptop apo shkolle
 • Karikon Smartphone Tablet
 • Material qe ajroset antibakterial
KODI: backpack-solar-charging Kategori: , , Etiketime: , , ,

CANTA SHKOLLE BACKPACK SHPINE ME SOLAR PANEL

Canta shkolle shpine Backpack for mens Black me Solar Panel Albania | Cante Laptopi Per meshkuj dhe femra

Asnjehere mos arrini Modalitetin e Energjise se ulet !

Ndersa perdorim telefonat tane praktikisht cdo sekonde te dites, jeta e baterise kullon me shpejte se kurre. Kjo shpesh here na prish pune, duke na vendosur ne levizje per te gjetur nje zgjidhje sa më të mire per kete shqetesim.
Karikuesit e levizshem jane te shkelyeshem por ato duhet te karikohen gjithashtu. Nuk ka zgjidhje me te mire se kjo per te qene aktiv ne cdo cast te dites. Canta shkolle per djem dhe vajza
Energjia diellore eshte e lire, miqesore me mjedisin dhe e disponueshme kudo.

Qendro i karikuar gjithmone… Kudo qe shkoni | Travel Backpack

Jeni ne kerkim te nje cante te bukur qe te mbaje edhe laptop-in bashke me gjerat tuaja te perditshme ? Deshironi te jeni te pavarur dhe te karikoni pajisjet tuaja nga nje energji qe nuk mbaron kurre? Atehere kemi zgjedhjen perfekte per ju

Canta e shpines per djem dhe vajza eshte nje backpack super cilesore me nje panel solar. Ju mundeson te karikoni celularin me ane te rrezeve te diellit!

CANTA SHPINE PER MESHKUJ DHE FEMRA

Canta shpine shkolle per laptop mens black backpack me karikim diellor panel solar

Nje prirje e re ne lojen e energjise portative diellore jane panelet diellore te ndertuara ne kete Cante shpine.
Eshte nje ide e zgjuar qe ju lejon te perdorni fuqine e diellit ndersa ju shijoni perditshmerine tuaj.
Pa pasur nevoje te ndaloni ndonjehere qe telefoni juaj te kete nevoje per karikim.

CANTE LAPTOPI SHPINE

Eshte nje zgjidhje e shkelqyeshme per udhetaret dhe aventurieret ne udhetimet e tyre | Backpack Albania 

Ne udhetime, shkolle apo ne perdorimin e perditshem kjo cante ma karikim diellor do te jete shoqeruesi juaj më i mire. Integroni nje Bateri (power bank) per te ruajtur energjine dhe perdorur me vone.
Paneli diellor ofron nje fuqi prej 1A e afte te karikoj te gjitha baterite.

   SIGURI MAKSIMALE | CANTA E SHPINES ME PANEL DIELLOR

Mens Black Backpack Cante shpine per laptop Dyqan Taxi

CANTA CILESORE SHPINE ME KARIKIM DIELLOR

Zgjidhja ideale per eksploruesit ne natyre qe jo gjithmone kane mundesi lidhjeje ne nje burim tjeter energjie.
Ju do te jeni i sigurte per gjetur nje burim te Energjise Portative qe funksionon per ju.
Jo vetem kaq por edhe Cante laptopi Antivjedhjes me Karikim Diellor te nje kapacitetit te larte per burra dhe per gra.
Kur mbyllet jo vetem qe i mban zinxhiret te mbyllur, por ajo siguron te gjithe canten per te mos lejuar qe dikush ta hape ate.

CANTA TE VECANTA SHKOLLE BACKPACK SHPINE ME KARIKIM DIELLOR | Cante laptopi

Kjo cante Backpack mund t’ju vije shume mire ne ndihme dhe profesionisteve apo studenteve te cilet jane te zene gjate gjithe kohes me pune. Canta Laptopi e perfekte | Dyqan Taxi | Albania Day Hike

Rrip i Forte i shpatullave me shkume lehteson mbajtjen ne shpatulla pa krijuar ndjesine e bezdisjes apo dickaje te rende dhe forte ne shpinen tuaj.
Canta laptopi shpine per meshkuj dhe femra me zinxhir me dy ane.
E perbere nga materiale te cilesise se larte dhe me ngjyra te forta, rezistente ndaj perdorimit dhe gervishtjeve.

Nje cante kaq e vecante si edhe funksionale ne te njejten kohe. Do ju sherbej duke ju ndihmuar ne momente te veshtira si ne nje moment kur ngeleni pa karikim dhe ju duhet te komunikoni me dike dhe nuk keni mundesi.

Gjithashtu canta vjen me nje dizajn gjithashtu te vecante i cili do bjere menjehere ne sy. Cdo pjese e kesaj cante multifunksionale dhe cilesore eshte e dobishme ne udhetimet tuaja si dhe perditshmerine tuaj.

Ne te mund te mbani te gjitha pajisjet e nevojshme per nje udhetim apo per ne shkolle.

Cante laptopi shpine dhe Shkolle Backpack Me karikim diellor per smartphone

Canta shpine per djem me karikim diellor Backpack shkolle solar panel Albania mens black

Ngjyra: Gri + E zeze | Mens black backpack |
Materiali i cantes: Nylon
Madhesia e shpines: 33 * 26 * 3 cm
Kapaciteti i shpines: 50L
Paneli diellor dhe Fuqia diellore: 6.5W, 6.5V
Backpack Albania, e pershtatshme per udhetime plot aventura ne natyre, udhetime biznesi, alpinizem dhe sport.

Integroni ne cante nje powerbank dhe jeni te kompletuar

Për të pasur nje aventure më të lehtë dhe sa me komode. Me te ju mund të udhetoni kudo.

CANTA PER DJEM DHE GOCA.

CANTA SHPINE SHKOLLE MODERNE | DIZAJN i 2019 | School Backpacks

Nje cante qe do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja gjate udhetimeve apo gjate sezonit te shkolles. Ne te mund te fusni te gjitha gjerat e nevojshme per diten tuaj ne shkolle. Lehtesisht mund te mbani laptopin, ipadin dhe celularin tuaj smartphone.

Gjithashtu nje tjeter vecori e vecante e kesaj cante eshte se askush nuk do te kete mundesi te vjedhe prej jush ne asnje moment sepse do te jete shume e veshtire.

HIGH QUALITY BACKPACKS | CANTA SHPINE TE NDRYSHME

Nëse ka ndonjë gjë që bota jonë e fiksuar me celularët na ka mësuar, është që të mbajmë gjithnjë një powerbank. Asnjë smartphone në treg për momentin nuk zgjat një ditë të tërë.

Dhe një dalje e energjisë nuk është e disponueshme gjatë gjithë kohës. Po më shumë nëse jeni duke udhëtuar, shëtitje, biçikletë ose thjesht duke bërë një turne nëpër qytet? Do t’ju duhet diçka pak më e besueshme dhe, më e rëndësishmja, e rikarikueshme.

Kjo është ajo ku shpinës diellore ju vijnë në ndihmë. Meqenëse do të ecni nëpër diell gjatë gjithë ditës, merrni nënën natyrë t’ju ndihmojë pak dhe mbani me vete pajisjen tuaj të karikimit.

CANTE MODERNE DHE KOMODE

Çantat shpine diellore nuk kanë për qëllim të jenë burimi juaj i vetëm i energjisë, por është mjeti më i mirë për t’ju shpëtuar nga mungesa e lëngut në kohën më të keqe. Thjesht imagjinoni makthin e një baterie telefoni të vdekur dhe duke u humbur në mes të një vendi të huaj. SolarGoPack shet çanta dhe panele diellore të të gjitha madhësive, ngjyrave dhe formave.

CANTA SHPINE PER FEMRA DHE MESHKUJ

Ata kanë një listë të gjatë të çantave shpine diellore në listën e tyre, dhe secili prej tyre ka të mirat dhe të metat e veta. Çanta shpine Solar Powered SolarGoPack 10K është më e mira në listë për lloje të ndryshme përdorimi.

CANTA ME DIZAJN TE VECANTE SHPINE CILESORE NE DYQAN TAXI | Cante laptopi

Ashtu si shumica e çantave shpine diellore, SlarGoPack 10k Solar Backpack përmban një panel diellor 7 vat që ngarkon një bateri li-polimer të papërshkueshme nga uji 10,000 mAH. Canta per laptop me karikim diellor.

Paneli diellor është gjithashtu i lëvizshëm, kështu që mund ta drejtoni kudo që dëshironi, ose thjesht ta hiqni për shëtitje gjatë natës. Materiali najloni e bën çantën të lehtë dhe të papërshkueshme nga uji dhe e bën këtë paketën ideale të aventurave në natyrë.

Brenda është e mbushur me shumë karakteristika të mrekullueshme gjithashtu. Canta per vajza per shkolle apo cuna, ska rendes. Eshte nje cante universale per kudo. Perfect backpack for public transportation

CANTA SHPINE PER MESHKUJ DHE FEMRA

Nje cante shpine me panel solar i cili eshte i afte te karikoj pajisjet tuaja gjate udhetimeve ne det, mal apo kamping.

Ekziston një mëngë e brendshme e laptopit nëse jeni jashtë dhe keni parasysh biznesin, ose thjesht duhet të ngarkoni fotot tuaja nga kamera juaj. Ka xhepa më të vegjël për pajisje, bateri dhe sende të ndryshme, dhe pjesa e pasme e panelit diellor mban powerbank.

Ndarja kryesore e çantës është e gjerë me më shumë xhepa të brendshëm, në mënyrë që dokumentet ose hartat të mos humbasin brenda çantës. Dizajni ka pika stresi që janë të përforcuara me vendosjen e shiritave për rritjen e jetëgjatësisë.

Ajo gjithashtu ka rripa të mbushur dhe mbrapa për rehati, dhe një rrip të kraharorit për qëndrueshmëri. Çantat e shpinës më moderne për laptop apo udhëtime. Best backpack for a trip to Albania. canta shpine me fantastike per meshkuj dhe femra e pajisur me panel solar per momentet kur ju nevojitet karikim ekstra.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi Dyqan Taxi
Të gjitha porosite online mund ti beni edhe ne numer tel 0682141111 |

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

,

Vleresim mesatar

4.00

04
( 4 Vleresime )
5 Star
50%
4 Star
0%
3 Star
50%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

4 Vleresime per kete produkt

 1. 04

  nga Aldi Cilimi

  Shume cante e bukur dhe cilesia super
  Duhet nje power bank qe nuk eshte e perfshire po une e kam kshu qe sme prish pune

 2. 04

  nga sofjana

  po si i behet qe mua canta sme karikon si mund te me ndihmosh per kete me dicka qe se di e se kam provuar

 3. 04

  nga sofjana

  Help me with the charger place bc it doesn’t work. now pls

  • nga dyqantaxi

   Pershendetje
   Fisha e karikimit te panelit diellor duhet te futet ne nje powerbank
   dhe nga powerbank me nje usb ne celularin tuaj

 4. 04

  nga Genti Qako

  Sa te fuqishem e pranon PowerBank?

  • nga dyqantaxi

   Pranon te gjitha modelet, ska rendesi fuqia.

Main Menu

backpack albania canta shpine per shkolle cante shpine laptopi solar panel per femra Mens Black

Canta Shkolle Backpack shpine | Cante Laptopi solar panel

4,900 L7,500 L (-35%)

Shto ne Shporte