Lapsa 6 kendore me Ngjyre | FibraColor | Rainbow

400 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyre | Carioca 

Lapsa 6 kendore te lehte per tu mprehur.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.

FIBRACOLOR RAINBOW LAPSA ME NGJYRE

Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Fibracolor Rainbow | 24 Cope | Dyqan Taxi

 Lapsa | Ideal per femijet tuaj | Lapsa Fiibracolor.

Lapsa 6 kendore me ngjyra te lehte per tu mprehur.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian.
Teper i lehte per tu perdorur dhe per t’u pershtatur me doren e femijeve pa i lodhur ata.

rainbow fibracolor ne dyqan taxi


Bojra Fibracolor  |  
Ngjyrosje mahnitese ne vizatime per femije.

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj, miksoni keto 24 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive, lapsa me nje diameter 3mm.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Fibracolor Rainbow | Lapsa  me ngjyra shkelqyese dhe me nje cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara te cilat nuk e demtojne aspak mjedisin.

Lapsa me Ngjyre Fibracolor per femije

fibracolor lapsa rainbow ne dyqan taxi

Specifikat | Lapsa 6 kendore me Ngjyre | Fibracolor

Lapsa 6 kendore te lehte per tu mprehur.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh duke shenuar emrin ne etiketen e bardhe mbi lapsa.


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numer: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa 6 kendore me Ngjyre | FibraColor | Rainbow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa 6 kendore me ngjyre fibracolor rainbow 50022 dyqan taxi

Lapsa 6 kendore me Ngjyre | FibraColor | Rainbow