Raft organizuese per lavatricen – Kompakte dhe cilesore

2,490 L

  • Ju ndihmon te mbani te organizuar tualetin
  • Ju shton rafte ekstra mbi lavatricen
  • Material celik rezistent kundra lageshtires
  • Montohet lehte
  • Vjen ne ngjyre te bardhe ose inoks
E BardheE zezeInoks
Pastro
KODI: raft-organizuese-ne-tualet-mbi-lavatricen Kategori: ,

Raft organizues per lavatrice

Raft organizuese per tualet – Kompakte dhe cilesore

Mbajtese e cila jo vetem ju ndihmon te mbani te organizuar tualetin tuaj por dhe mban lavatricen e paster dhe te mbrojtur. Materiali i saj celiku eshte rezistent ndaj lageshtires.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Raft organizuese per lavatricen – Kompakte dhe cilesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft organizues per lavatrice blerje online dyqan taxi

Raft organizuese per lavatricen - Kompakte dhe cilesore