Ftohes Ajri me uje | Fuego air cooler KFC-818B

10,990 L12,000 L (-8%)

Ka stok

 • Marka : Fuego.
 • Model : KFC-818B.
 • Ze nje hapesire deri ne 20-25 m.
 • Permasat: 44cmx37cmx81cm.
 • Fuqia 65W/2000W.
 • Tensioni 220-240V.
 • Frekuenca 50Hz.
 • Kapacitet 10 L.
KODI: 6131595822396 Kategori: , ,

FTOHES AJRI FUEGO KFC-818B 

Tani qe vera erdhi, temperaturat e larta jane disi te veshtira per t’u perballuar nese ne nuk marrim masat e duhura per kete dhe na vjen ne ndihme ky Ftohes Ajri me uje Fuego. Qe te kalojme nje vere te kendshme, te pa shqetesuar nga faktoret e jashtme por mbi te gjitha te fresket.

Ftohesi i ajrit Fuego KFC-818B eshte zgjedhja ideale per cdo ambient te qendrimit tuaj.

AIR COOLER FUEGO KFC818B | Ftohes Ajri

Ftohes ajri e realizon ftohjen e tij fale kristaleve te akullit dhe teknologjise se humidifikimit e cila ndryshe do te thote qe temperaturat e ventilatorit te ajrit mund te ulin apo rrisin lageshtine e ambientit pa e thare ajrin e ambientit.

Air Cooler Fuego KFC-818B ka depozite uji me kapacitet 10 litra. AirCooler Fuego KFC818B do e beje jeten tuaj më të thjeshtë. Mund të perdoret si ftohes ne vere dhe si ngrohes ne dimer.

Ftohesi eshte me tre nivele shpejtesie ku midis tyre ju keni mundesine te zgjidhni shpejtesine e nevojshme per ju dhe ambientitn ku ju po qendroni. Do të ndiheni perhere mire ne shtepine tuaj.

ftohes ajri fuego blerje online dyqan taxiKONDICIONER ME UJE FUEGO | NGROHES

Nese perhere mendoni se si do e kaloni veren apo dimrin persa i perket komoditetit tuaj, atehere ne mund t’ju ndihmojme me zgjidhjen e problemit ne shume pak minuta.

Nje zgjidhje kaq efikase dhe e cila nuk do j’u rendoje nga ana ekonomike aspak, pasi eshte i dizajnuar posacerisht per te qene nje pajisje ekonomike e cila nuk do j’u beje te shpenzoni shume para.

Ze nje hapesire prej 20-25 m ne shtepine tuaj per shkak te permasave 44x37x81cm qe ai ka.

Ftohes ajri eshte e perbere nga rrota te cilat ju ndihmojne dhe ju japin mundesi manovrimi te tij neper banesen tuaj apo zyren.

Temperatura minimale e ftohesit te Fuego-s eshte deri ne 10 grade dhe maksimalja ne 37 grade. Temepraturen mund ta shihni edhe ngs miniekrani ne pjesen e siperme qe eshte dizejnuar posacerisht per tregimin e temperatures. Temperature te ulet deri ne 10 grade.

Ftohesi i ajrit Fuego eshte i dizejnuar te perdoret si  ftohes dhe ngrohese me uje ne te njejten kohe. Eshte nje produkt multifunksional nga i cili do te jeni te mbrojtur nga cdo stine te vitit, si nga i ftohti ashtu dhe nga i ngrohti.

Ftohes ajri praktik!

Fletet e ketij produkti me ane te te cilave realizon edhe procesin e tij jane shume te lehta per t ‘u pastruar, nuk do ju mundoj aspak ne pastrim pasi eshte praktik dhe i krijuar per t’u perdorur nga cdo moshe pa veshtiresi.

Mjafton qe ju të pastroni njehere ne muaj. Air Cooler Fuego KFC ka nje mini ekran ne pjesen e siperme qe tregon temperaturen e sakte ne cdo moment te perdorimit tuaj. Cdo veprim dhe cdo dite ne shtepine apo zyren tuaj do te jete me i lehte me Ftohesin e Ajrit.

Gjithashtu fale tyre ju keni mundesine qe te vendosni edhe ftohjen dhe ngrohjen qe ju deshironi, ne temperaturen e duhur per ju. Për të pasur nje dite me te bukur dhe te ngrohte ne shtepine tuaj. Me nje fuqi te konsiderueshme e cila fillon nga 65W deri ne 2000W.

Ndryshe nga ngrohesit me gaz, ngrohesi yne eshte teper i sigurt dhe praktik, nuk permban ne perberjen e vete toksina apo kimikate te ndryshme. Nje ngrihese e cila do j’u beje menjehere per vete pasi do e keni të lehtë për t’a perdorur.

Për ju dhe të gjithe familjen tuaj.

SPECIFIKAT | Ftohes Ajri
 • Marka : Fuego.ftohes ajri fuego kfc 818B bli online ne dyqan taxi
 • Model : KFC-818B.
 • Ze nje hapesire deri ne 20-25 m.
 • Permasat: 44cmx37cmx81cm.
 • Fuqia 65W/2000W.
 • Tensioni 220-240V.
 • Frekuenca 50Hz.
 • Depozita e ujit 10 L.

  Bli Lire ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim!

Detaje Produkti

Pesha 13 kg
Ngjyra

Be the first to review “Ftohes Ajri me uje | Fuego air cooler KFC-818B”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ftohes ajri fuego kfc 818B bli online ne dyqan taxi kondicioner me uje

Ftohes Ajri me uje | Fuego air cooler KFC-818B

10,990 L12,000 L (-8%)

Shto ne Shporte