Lapsa me Ngjyra per femije | FibraColor | Mati | 24 cope

550 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa Druri me Ngjyre | Carioca 

Lapsa 6 kendore te lehte per tu mprehur.
Pako me 24 ngjyra te ndritshme.
Ngjyra brilante dhe plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh.

FIBRACOLOR MATI | LAPSA PER FEMIJE

Lapsa me Ngjyra per femije | Fibracolor | Mati | 24 Cope | Bojra | Dyqan Taxi

 Ideal per femijet tuaj | Fibracolor | Per femije mbi moshen 3 Vjec.

Ngjyra ne forme 6 kendore te lehta per tu mprehur.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve.

ngjyra fibracolor mati ne dyqan taxi
Lapsa Fibracolor | Lapsa per femije
per nje ngjyrosje mahnitese ne Vizatime per femije.

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj | Lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 24 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive, lapsa me nje diameter 3mm.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi | Vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femij si masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Fibracolor mati | Lapsa  me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara. Ekologjike te cilat nuk demtojne mjedisin.

Ngjyra druri Fibracolor | Lapsa per Femije

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per femije | Fibracolor – Mati  24 Cope 

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 24 ngjyra | Te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne ShqiperiDyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa me Ngjyra per femije | FibraColor | Mati | 24 cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa me ngjyra per femije fibracolor mati 6811 dyqan taxi kukulla

Lapsa me Ngjyra per femije | FibraColor | Mati | 24 cope