Lapsa Bicolor per femije | Carioca Bicolor | + Dhurate

480 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per femije | Carioca | Bicolor | 6 Cope

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh

 

NGJYRA CARIOCA BICOLOR

Lapsa me ngjyra Bicolor per femije | Carioca Bicolor | 6 Lapsa | 12 Ngjyra | Dyqan Taxi

 Lapsa | Perfekt per femijet tuaj | Dhurata ideale per ta! 

Ngjyra ne forme 6 kendore me diameter 5mm.
Keto ngjyra brilante jane nje prodhim italian.
Teper i lehte per tu perdorur dhe pershtatet lehtesisht me doren e femijeve.

lapsa carioca bicolor
Ngjyra Druri Carioca  |  
Ngjyrosje mahnitese | Vizatime per femije | Carioca Bicolor

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj | Lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 12 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi | Vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre. 

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Double colored Pencils | Lapsa  per femije me ngjyra shkelqyese dhe te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara. Ekologjike duke mos sjell asnje pasoje ne mjedis.

Lapsa Druri per Femije me dy ngjyra

double color carioca bicolor Lapsa me ngjyra

Specifikat | Lapsa me Ngjyra per femije – Carioca Bicolor | 6 Cope

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh
Carioca Bi Color ka nje maje te mprehte ne cdo skaj te lapsit.
Cdo skaj ngjyros nje ngjyre te ndryshme.
Boje jo toksike
E shkelqyeshme per te gjitha moshat.


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa Bicolor per femije | Carioca Bicolor | + Dhurate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjyra bicolor per femije carioca 6444 dyqan taxi

Lapsa Bicolor per femije | Carioca Bicolor | + Dhurate