Air Mouse Keyboard Remote Control | Infrared Remote

2,200 L

Ka stok

 • Transmetimi dhe Kontrolli: 2.4GHz RF.
 • Distanca e telekomandës: Deri në 10 m
 • Bateri litiumi e integruar 3.7V 300mAh
 • Microsoft paralajmëron multimedia të Windows.
KODI: air-mouse-keyboard Kategori: , ,

AIR MOUSE KEYBOARD REMOTE CONTROL

Air Mouse Keyboard Remote Control 2.4G me 6 boshte është një kontrollues i largët me funksionin e mouse, tastierës dhe mbështetjes së Motion Sense. Mund t’u sigurojë njerëzve një mjet unik dhe të aftë për të operuar PC-në e tyre, TV Smart, Android TV Box, media player, set top box, i thjeshtë dhe praktik. Tastiera mini lejon shtypjen e sakte dhe te thjeshte te shkronjave.

Air Mouse me Wireless 

Kombinim super 4-në-1: Air Mouse, tastierën me wireless, mund te luani lojera me telekomandë dhe ndjesi lëvizjeje për mësimin IR, katër në një kombinim inteligjent.

Lidhje wireless 2.4G: 2.4G përmes marrësit USB, lidhni dhe luani, shijoni kontrollin pa tel me rreze të gjatë deri në 10 metra.
Sensori inercial 6-boshtor: Sensori inercial 6-boshtor lejon të ndjehet ndryshimi i drejtimit dhe shpejtësisë. Thjesht lëvizeni për të kontrolluar lirisht pajisjen tuaj.

Tastierë wireless: tastierë me 45 butona, e rehatshme për të rrëshqitur nga çelësi në çelës, e lehtë për t’u përdorur. Dizajni modern dhe kompakt e bene produktin edhe me te rehatshem dhe praktik per t’a perdorur.
Përdorim te gjere: Në përputhje me Android, Windows dhe Linux OS. I përshtatshëm për HTPC, Smart TV, Android TV BOX, PC.

Specifikimet:air mouse keyboard bli online ne dyqan taxi
 • Transmetimi dhe Kontrolli: 2.4GHz RF me valë
 • Distanca e telekomandës: Deri në 10 m
 • Bateri litiumi e integruar 3.7V 300mAh
 • Microsoft paralajmëron multimedia të Windows.
 • Materiali: Plastikë + silikon
 • Ngjyra: E zezë
 • Permasat: 15,8 * 5,5 * 1,6 cm / 6,22 * 2,17 * 0,65 in
Lista e Paketimit:

1 * Tastiera e mouse ajror
1 * Marrës USB
1 * Kabllo Mbushëse USB
1 * Manuali i Përdoruesit


Gjithçka që ju nevojitet | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Air Mouse Keyboard Remote Control | Infrared Remote”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Air Mouse Remote Control 2 4GRF Wireless Keyboard bli online ne dyqan taxi

Air Mouse Keyboard Remote Control | Infrared Remote