Elektrik Dore Stun Gun | Flashlight ne shitje Online

2,190 L

Ka stok

 • Gjatesia: 170mm
 • Diametri i kokes: 30mm
 • Diametri i trupit: 28mm
 • Pesha: 258g
 • Bateri e Rikarikueshme me kabllo.
 • Power Output: 9000kV
 • Input Voltage: 4.8
 • Përmasat: 170 x 30 mm
 • Pesha e transportit 230 g
KODI: 00003205 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

ELEKTRIK DORE  STUN GUN | FLASHLIGHT

Elektrik Dore Stun Gun | Flashlight Ne shitje Online ne Dyqan Taxi

Tani elektriku juaj i dores mund te veproje dhe si truproja juaj personale!
Krimet e vogla nk ndodhin me vetem gjate sezoneve te pushimeve. Rreziku i perditshem rri ne cdo cep. 

Elektrik Dore ne shitje Online, Profesional 288 me Stun Gun Taser dhe Laser eshte nje pajisje e dobishme e ndricimit qe dyfishohet si nje mjet vetmbrojtes. Pavarsisht nese po perpiqeni te shmangni nje situate te ngushte jashte ose thjesht keni nevoje per nje drite per te kerkuar dicka, ku elektrik eshte i certifikuar.  Sigurohuni qe ta ngarkoni para se te dilni nga shtepia para se te dilni nga shtepia per mbrojtje me te gjate. elektrik dore stun gun flashlight online

Ndihuni te sigurt kudo qe shkoni me elektrik dore flashlight Stun Gun, duke mos u frikesuar nga asnje situate e papritur. Nje mjet ideal per mbrojtjen tuaj ne cdo moment.

FLASHLIGHT ONLINE

High lumen | Personal safety | Stun guns and tasers | Electric Shock

Nje produkt i cili eshte shume here me shume efektik se cdo Pepper spray near me.

Paketon nje milion volt energji te fshehur aq i fuqishem sa mund te shokoje sulmuesin tuaj. Kur aktivizoni armen e turullosur ajo jep nje ze te larte dhe nje shkendije e cila terheq vemendjen e njerezve dhe tremb personat qe jane shume prane saj. 

Ideal per sporte ne natyre, kampe, alpinizem, shetitje kerkim apo dhe shpetim ose roje sigurie. Elektrik shume i forte me 1.00.000 volt te fshehur pa elektroda te dukshme dhe me drite lazer. Stun Gun i rikarikueshem.

Gjithashtu ju mund t’a merrni ate me vete nderkohe qe shkoni per kamping, gjah etj.

Ky led Flashlight eshte Police Grade. Pajisur me nje drite te fuqishme ( bright led , lumen flashlight ), tactical stun gun qe mund te perdoret si mbrojtje ( defense equipment for law enforcement with high voltage ) . Tasers Stun guns perdoren per vetembrojtje dhe eshte shume here me e mire se pepper spray. Multifunksional dhe vjen me nje material te cilesise maksimale

Taser Guns with Flashlight App | Elektrik dore ne shitje

elektrik dore ne shitje bli onlineRechargeable flashlights | Usb Rechargeable | Keychain pepper Spray

 • Pajisje e mire per mbrojtje profesionale.
 • Elektrik dore me drite LED i cili kursen energji.
 • Dizajnuar Bukur.
 • I papershkueshem nga uji.
 • Elektroshok.
 • Drite Laser.

Stun Gun duket si një elektrik dore i zakonshëm. Nje produkt shkëlqyer për mbrojtje personale dhe përdorim të shpejtë kur është e nevojshme. Elektrik shumëfunksional 4 në 1 me një rrymë të fuqishme elektrike prej 30,000 kV, modeli HY-910A.

Perberja kryesore e materialit është një alumini i aviacionit rezistent ndaj goditjeve me një llambë LED 230 lumen. Përparësitë e tij janë, para së gjithash, fuqi e fortë, dhe gjithashtu shumë e dobishme në sektorin e sigurisë dhe një elektrik dore shumëfunksional me programe të ndryshme ndriçimi.

FLASHLIGHT NE SHITJE

Para përdorimit, karikoni taseruesin për 3-4 orëm nderkohe mos e kontrolloni pajisjen gjatë karikimit. Kjo mund të shkaktojë dëm! Mbani Stun Gun mundesisht larg fëmijëve.

Gjithmonë kontrolloni nëse ka energji të mjaftueshme të baterisë. Nëse karikimi nuk është i mjaftueshme, ju lutemi karikojeni atë në kohën e duhur në mënyrë që të ruani rezultatet më të mira.

Detaje teknike: 3 nivele ndriçimi Dritë e vazhdueshme me 1 shpejtësi e cila quhet Super Light. Dritë e vazhdueshme me 2 shpejtësi e dobët. Dritat paralajmëruese të Nivelit 3 Super Light.

 • Materiali: alumin cilesor.
 • Burimi i dritës: CREE, LUXEON 3 W
 • Jetëgjatësia e llambës: 80,000 orë.
 • Përmasat: 170 x 30 mm
 • Pesha e transportit 230 g

elektrik dore stun gun

Mini Stun Gun Elektrik dore

Super bright | Power Outages | Easy to carry | Quick release

Specifikat | Flashlight online

Gjatesia: 170mm
Diametri i kokes: 30mm
Diametri i trupit: 28mm
Pesha: 258g
Bateri e Rikarikueshme me kabllo.
Power Output: 9000kV
Input Voltage: 4.8V

Elektrik dore 4 in1 me shumë funksione. Si edhe me shkarkesë të fuqishme të rrymës elektrike parandaluese 2 milion volt, model profesional HY-910A.

Eshte ideal per t’u mbajtur kudo me vete, kur shkoni per gjah, kamping, hiking etj. Vjen me nje dizajn te vogel dhe shume praktik per te qene sa me shume komod kudo qe t’a vendosni.

Ky produkt është një mjet ideal mbrojtës | Flashlight online

Materiali i elektrik dore është alumini i shkallës së avionit i goditur nga goditja. Fener elektrik 230 lumen, me tre mënyra përdorimi

I sigurt, fuqia , SOS, Strobe.

Ndriçimi i elektrik dore bëhet përmes një butoni të vetëm që në çdo ndërprerës ndryshon mënyrën e ndriçimit, rrezja e dritës mund të shihet në distanca të gjata. Stun Gun është për mbrojtje personale dhe përdorim të shpejtë në rast nevoje.

Gjatësia: 17 cm

Gjerësia: 3 cm. Pesha me paketim 230 g. Funksionimi i këtij taseri bëhet nga një nikel-kadmium i veçantë i rimbushshëm nga 4.8V, i cili ndodhet brenda taserit.

Eshte ideal per ndricim te larte, mesatar dhe te ulet. Sipas deshires suaj. Ju mund ta mbani ate si varese sepse dizajni i tij praktik dhe i vogel ja u lejon kete mundesi komode.

Karikimi bëhet me një kabllo elektrike siç furnizohet për tu lidhur në prizën e rrymës. Eshte shume i lehte dhe praktik ne perdorim, nuk do te hasni asnje pengese apo problem.


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik Dore Stun Gun | Flashlight ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Elektrik Dore Stun Gun | Flashlight ne shitje Online