Kamera me Wifi Sigurie Panoramike Mini Smart Net me ze

5,490 L

Ka stok

 • Kontrollo pamjet ne kohe reale 
 • Kopjoje videon ne karte memorje ose ne Cloud 
 • Me sistem Alarmi 
 • Njoftimi vjen direkt ne telefonin tuaj me foto
 • Mund ta lidhni me iPhone | Android | iPad | Kompjuter
KODI: V380-2019-04-01 Kategori: , , Etiketime: ,

KAMERA ME WIFI PANORAMIKE 360 ME ZE

Kamera Me Wifi Sigurie Panoramike me ze – Mini Smart Net me Sistem Alarmi – Mikrofon dhe altoparlant te integruar

Kamera me Wifi, paronamike me nje kend te gjere.
Ju mund te shihni video ne kohe reale nga smartphone juaj edhe ne distance. Mund te lidheni edhe kur jeni ne levizje me rrjetin 3G-4G dhe te shihni gjithcka ndodh ne ambientin ku ndodhet kamera.
Mund te siguroheni qe gjithcka te jete nen kontrollin tuaj gjate gjithe kohes.

Mbani cdo gje nen kontroll me Kamera Sigurie Wireless | Smart Net

Shihni hapesiren tuaj te plote ne cdo moment te dites.
Vendoseni kete Mini kamera sigurie me ze ne shtepi, zyre, biznes, dyqan dhe cdo ambjent tjeter qe ju deshironi te kontrolloni dhe mund te shihni por edhe te flisni nepermjet mikrofonit.
Mini Kamera me Wifi e cila mbeshtet modalitetin Cloud ne te cilin ju mund te ruani ne menyre te sigurte videot tuaja.
Mund te monitoroje deri ne 100 metra katror. Pajisja më e nevojshme e cila mund te perdoret edhe si baby monitor.

MONITORIM 24 ORE | KAMER SIGURIE QE MONTOHET NE TAVAN APO GIPS

Ka pothuajse cdo gje qe ju nevojitet per nje camera te sigurise se brendshme dhe e vecanta, Lidhja Wireless.
Kjo mund te gjej perdorim dhe si nje kamera e cila regjistron kujtimet tuaja me te bukura.
Per t’jua risjelle serish sa here ju deshironi .

Alarm Anti-Vjedhjes | Njoftim direkt ne Smartphone – in tuaj

Wifi ip camera - Kamera sigurie per shtepi antitheft Dyqan Taxi

Funksionon automatikisht gjate drites se ulet.
Nese jeni ne zyre apo me pushime dhe camera juaj ka zbuluar nje levizje menjehere mesazhi njoftues do te vij ne telefonin tuaj.
Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar mbeshtesin 2 drejtime te komunikimit.
Ju mund te komunikoni me familjet, miqte dhe kafshet shtepiake ne pajisjet e levizshme.
Mikrofoni i dyfishte jep nje ze te qarte per komunikim pa kufi.

KAMERA SIGURIE ME ZE | MIKROFON

Monitoroni te afermit dhe femijet tuaj ose thjesht regjistroni me ane te kesaj Kamere me Wifi dhe me ze. Për të parë pamjet ne kohë reale mjafton të lidheni në një rrjet wifi. Nuk ka nevojë për veprime të tjera. Ju do te keni nje pamje ne kohe reale te baneses apo zyres.
Nje sistem Sigurie perfekte per shtepine tuaj. Dhe pse memorja juaj do te jete e plote ajo nuk do te ndaloje regjistrimin.
Regjistrimi do te vazhdoje te ruhet ne memorjen e kameres duke fshire regjistrimin me te vjeter e me rradhe. Gjithmone do te keni ne memorjen e kartes regjistrimet me te fundit.

KAMERA ME WIFI TE INTEGRUAR DHE ME MIKROFON PER TE KRYER THIRRJE 

Mikrofoni ju lejon te degjoni zhurmat ne ambientin e survejuar. Cdo gje ruhet edhe ne karten e memorjes  ( nese ka te instaluar ). Wifi i integruar ne pajisje ju lejon lidhjen pa kabell kudo qe ndodheni.
Tani nuk eshte me nevoja te coni kabllin nga routeri te kamera. Mjafton qe te keni nje prize ose ushqim per kameren dhe kaq mjafton. Kamera ka nevoje per ushqim te vazhdueshem per te punuar.

Me madhesi te vogel dhe jo lehte e dallueshme me sy.

Ju do mund te rregulloni kendin per te monitoruar cdo cep te ambjentit te shtepise apo zyres suaj ne aplikacionin me ane te telefonit inteligjent.

Kamera me ze paronamike me rreze te gjere | Mund te instalohet lehtesisht kudo | Nuk ka nevoje per teknik
Camera e cila ka  dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti.
Nuk mund te dallohet lehtesisht kjo fale pamjes se saj. Kjo kamera me wifi eshte lehtesisht e montueshme nga te gjithe.

Nje kamer nga me te thjeshtat e më të mira në treg per tu perdorur per regjistrimin apo monitorimin ne kohe reale.

Wifi Smart Net | Kamera Sigurie me Wifi | Mini Kamera

Me kete kamer me wifi nuk do te keni nevoje per baby monitor. Monitoroni edhe dadon gjate kohes qe kujdeset per femijen tuaj. Mund te keni nje sy gjithmone ne kujdesin e tyre. Mos mungoni kurre nga femija juaj. Do te jeni gjithnje nje klikim larg.

Lidhje e shpejte me internetin. Monitoroni ambientin tuaj ne kamera gjate gjithe kohes. Instaloni nje karte memorje ne vendin e caktuar te kameres per te patur nje memorizim gjate gjithe kohes qe kamere eshte ne pune.

Ju mund te flisni te kamera fale altoparlantit te instaluar. Gjithashtu mund te degjoni gjithcka nga ambienti pasi kamera eshte e pajisur me mikrofon te brendshem. INTERCOM CAMERA | KAMERA ME WIFI

Karakteristikat
 • Kontrollo pamjet ne kohe reale full hdKamera wifi ne shitje online Dyqan Taxi
 • Kopjoje videon ne karte memorje ose ne Cloud 
 • Me sistem Alarmi 
 • Njoftimi vjen direkt ne telefonin tuaj me foto
 • Audio me 2 drejtime
 • Kamera Sigurie me Wifi Lehtesisht e perdorshme

KAMERA WIFI PANORAMIKE PER SHTEPI APO ZYRE

Lloji i kameres : Kamera me wifi 360 grade Fisheye

Opsionet:
-Electronic PTZ, mund te monitoroni kendin e figures ne aplikacionin e kameres
-360°full view,
-Foto dhe video HD – Cilesi me e larte
-Motion detection – Kamera do te kryej nje foto dhe do e dergoje ne aplikacionin ne telefonin tuaj kur te dedektoje levizje.
-Mikrofon i integruar per biseda me dy drejtime.
-Suporton pamje gjate nates deri ne 10 metra
-IR-CUT double filter. Kalim auto gjate dites – nates.
-Suporton edhe Android/iOS , per pamje kudo qe te ndodheni
-Suporton karte memorje (nuk perfshihet)

-Pamja e kameres eshte shume moderne dhe pershtatet lehte me te gjitha ambientet

-Pesha :0.4kg

Paketimi perfshin:
-1 Kamera me wifi Panoramike
-1*USB Cable
-1*Manual perdorimi
-1*Aksesoret per montim

Porosi online ne Qendren Tregtare me te madhe online | Dyqan Taxi Tirane
Per porosi ju lutem te kontaktoni ne numer: 0682141111
Prioriteti yne jeni ju!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Kamera me Wifi Sigurie Panoramike Mini Smart Net me ze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kamera me wifi panoramike per shtepi kamera sigurie mini smart net camera

Kamera me Wifi Sigurie Panoramike Mini Smart Net me ze