Kamera me Wifi Sigurie Panoramike Mini Smart Net me ze

5,490 L

Ka stok

 • Kontrollo pamjet ne kohe reale 
 • Kopjoje videon ne karte memorje ose ne Cloud 
 • Me sistem Alarmi 
 • Njoftimi vjen direkt ne telefonin tuaj me foto
 • Mund ta lidhni me iPhone | Android | iPad | Kompjuter
KODI: V380-2019-04-01 KATEGORIA: Etiketime: ,

KAMERA SIGURIE PANORAMIKE 360 ME ZE

Kamera Me Wifi Sigurie Panoramike me ze – Mini Smart Net me Sistem Alarmi

Kamera me Wifi, paronamike me nje kend te gjere.
Ju mund te transmetoni video ne kohe reale nga smartphone juaj edhe ne distance.
Mund te siguroheni qe gjithcka te jete nen kontrollin tuaj gjate gjithe kohes.

Mbani cdo gje nen kontroll me Kamera Sigurie | Smart Net

Shihni hapesiren tuaj te plote ne cdo moment te dites.
Vendoseni kete Mini kamera sigurie me ze ne shtepi, zyre, biznes, dyqan dhe cdo ambjent tjeter qe ju deshironi te kontrolloni dhe mund te shihni por edhe te flisni nepermjet mikrofonit.
Mini Kamera me Wifi e cila mbeshtet modalitetin Cloud ne te cilin ju mund te ruani ne menyre te sigurte videot tuaja.
Mund te monitoroje deri ne 100 metra katror. Pajisja më e nevojshme e cila mund te perdoret edhe si baby monitor.

Ka pothuajse cdo gje qe ju nevojitet per nje camera te sigurise se brendshme Wireless.
Kjo mund te gjej perdorim dhe si nje kamera e cila regjistron kujtimet tuaja me te bukura.
Per t’jua risjelle serish sa here ju deshironi .

Alarm Anti-Vjedhjes | Njoftim direkt ne Smartphone – in tuaj

Wifi ip camera - Kamera sigurie per shtepi antitheft Dyqan Taxi

Funskionon automatikisht gjate drites se ulet.
Nese jeni ne zyre apo me pushime dhe camera juaj ka zbuluar nje levizje menjehere mesazhi njoftues do te vij ne telefonin tuaj.
Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar mbeshtesin 2 drejtime te komunikimit.
Ju mund te komunikoni me familjet, miqte dhe kafshet shtepiake ne pajisjet e levizshme.
Mikrofoni i dyfishte jep nje ze te qarte per komunikim pa kufi.

KAMERA SIGURIE ME ZE | MIKROFON

Monitoroni te afermit dhe femijet tuaj ose thjesht regjistroni me ane te kesaj Kamere me Wifi dhe me ze. Për të parë pamjet ne kohë reale mjafton të lidheni në një rrjet wifi. Nuk ka nevojë për veprime të tjera. Ju do te keni nje pamje ne kohe reale te baneses apo zyres.
Nje sistem Sigurie perfekte per shtepine tuaj. Dhe pse memorja juaj do te jete e plote ajo nuk do te ndaloje regjistrimin.

KAMERA ME WIFI TE INTEGRUAR DHE ME MIKROFON PER TE KRYER THIRRJE 

Me madhesi te vogel dhe jo lehte e dallueshme me sy.

Ju do mund te rregulloni kendin per te monitoruar cdo cep te ambjentit tuaj ne aplikacionin me ane te telefonit inteligjent.

Kamera me ze paronamike me rreze te gjere. | Mund te instalohet lehtesisht. 
Camera e cila ka  dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti.
Nuk mund te dallohet lehtesisht kjo fale pamjes se saj.

Nje kamer nga me te thjeshtat e më të mira në treg per tu perdorur per regjistrimin apo monitorimin ne kohe reale.

Wifi Smart Net | Kamera Sigurie me Wifi | Mini Kamera

Karakteristikat
 • Kontrollo pamjet ne kohe reale full hd
 • Kopjoje videon ne karte memorje ose ne Cloud 
 • Me sistem Alarmi 
 • Njoftimi vjen direkt ne telefonin tuaj me foto
 • Audio me 2 drejtime
 • Kamera Sigurie me Wifi Lehtesisht e perdorshme

KAMERA WIFI PER SHTEPI APO ZYRE

Porosi online ne Qendren Tregtare me te madhe online | Dyqan Taxi Tirane
Per porosi ju lutem te kontaktoni ne numer: 0682141111
Prioriteti yne jeni ju!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

kamera me wifi panoramike per shtepi kamera sigurie mini smart net camera

Kamera me Wifi Sigurie Panoramike Mini Smart Net me ze

WhatsApp chat