HD Kamera Sportive | Sports Camera 4K – Professional

2,890 L3,990 L (-28%)

Ka stok

  • Sensori i fotove : 16 MP CMOS-Sensor
  • Rezolucioni i videove: 4K
  • Cilesi maksimale e fotove.
  • Procesor i shpejte.

SPORT HD CAMERA

HD Kamera Sportive | Sports Camera 4K | Professional | Waterproof |  Dyqan Taxi

Kamera Sportive  , mund te perdoret si aparat fotografik. Jepini xhirimeve tuaja detajet qe meritojne . Filmoni jeten pikerisht ashtu si e shihni.Procesor i shpejte, i fuqishem dhe zvogelon nivelin e zhurmes ne te gjithe imazhin.Nje monitor qe siguron pamje te qarta dhe te ndritshme me kontrast te shkelqyer dhe kend te gjere shikimi.

HD KAMERA SPORTIVE

Specifikat

Image Sensor : 16 MP CMOS-Sensor
Video Resolution: 4K
Video Format: H.264
Deafult resolution: Video 1080p / Picture 4640*3480
WiFi OS : Android & iOs
Memory : Micro SD Card – 64 GB
HD Kamera sportive Multi-Language
Connections: USB 2.0 HD Out
Waterproof Professional Sports Camera


Kamera per regjistrim gjate aktiviteteve | Sport | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “HD Kamera Sportive | Sports Camera 4K – Professional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

HD kamera sportive camera professiona;le waterproof dyqan taxi blerje online shqiperi

HD Kamera Sportive | Sports Camera 4K - Professional

2,890 L3,990 L (-28%)

Shto ne Shporte