DVB T2 Dekoder Tokesor HD TR-2018 Aparat ROMSAT

1,990 L2,200 L (-10%)

Ka stok

 • Cilesi e larte High Definition
 • Mund te perdorni USB Media
 • Programe PVR – MP3 – EPG – ECO
 • Aparat DVB T2 me dalje HDMI
 • Dalje AV per te gjithe televizoret e vjeter .
 • Cilesi maksimale per familjen tuaj.
 • Te gjitha kanalet tokesore ne televizorin tuaj.
KODI: dekodertr-2018-hd Kategori: , , , Etiketime: , , , ,

DVB T2 DEKODER TOKESOR ROMSAT | DYQAN TAXI

Romsat DVB T2 Dekoder Aparat Tokesor HD ku mund te shihni Kanale Tokesore pa pagese ne Shqiperi | Bli online Dyqan Taxi ALBANIA

CILESI HIGH DEFINITION | DEKODER DVB-T2 ALBANIA

Dekoder Dvb T2 Romsat Dyqan Taxi Shitje Online

 • Me Dekoderin DVB T2  mund te sikoni te gjitha kanalet tokesore ne formatin dixhital pa pagese vetem duke e lidhur me antene.
 • Marresi dixhital Romsat TR-2018HD eshte projektuar per te marr transmetime te hapura dixhitale. APARAT DVB T 2
 • Ne standartin DVB-T , T2 dhe ne formatet MPEG-2 – MPEG-4.
 • Dekoderi ju lejon te shikoni kanalet standarte SD si dhe kanalet me definicion te larte High definition HD
 • I pajisur me porte USB qe mund te shikoni filma nga USB-ja juaj ose mund te beni lidhje me WiFi adapter per te lidhur pajisjen me internetin.

DEKODER DVB T2 ROMSAT | INSTALIMI 

Instalimi i Dekoderit DVBT2 Romsat ne nje aparat televizori te thjeshte ose T1 kryhet ne nje menyre te shpejte dhe te thjeshte.

 1. Lidhim antenen me dekoderin ne pjesen e pasme te pajisjes
 2. Pas dekoderit vendoset fishi i dhembezuar HDMi per te shfaqur figuren.
 3. Hapi tjeter eshte te vendoset ne prize dekoderi dhe te ndizet

Ndezja e ketij dekoder tokesor do te sjell edhe shfaqjen e logos dhe menuse ndersa ne ikonen kerkim automatik do te shtypni butonin qe e nis kete procedure. DEKODER DVBT2 ROMSAT
Nis kerkimi automatik i kanaleve dhe pas disa minutash ne ekranin e televizorit do te shfaqet lista me 12 kanale te RTSH si dhe kanalet e tjera te cilat mbeshteten ne platformen dixhitale RTSH. Aparat dekoder dvb t2 Romsat .

romsat dekoder DESHIRONI TE SHIHNI KANALET TOKESORE PA PAGESE ?

Dekoder HD me cilesine me te mire | DEKODER DVB T2 NE SHITJE

 1. Te gjitha keto kanale qe shiheshin me pare ne sinjalin analog dhe ne shume raste me cilesi te dobet apo si edhe shkeputje tani do ti shihni me cilesi te larte dhe stabel.
 2. Lista e kanaleve pa pagese do ju updatetohet automatikisht pasi dekoderi ja u mundeson kete.
 3. Dekoder ideal për të gjithë ata persona te cilet duan te shohin TV pa pagesë dhe nuk kanë deshire te paguajn leke muaj per muaj.

DEKODER DVB T2 CMIMI ME I MIRE ONLINE

Jeni te lodhur nga shpenzimet e teperta cdo mua per te pare kanalet televizive tuaja te preferuara. Kesaj kohe i ka ardhur fundi, me dekoder tokesor DVB T2 ose televizorin e vjeter apo te ri ju do te mund te shihni kanalet tuaja te preferuara cdo moment te dites sipas deshires suaj. Dekoder me internet per kanalet e lira.

Romsat DVB T2 Dyqan Taxi ne cmimin me te mire !

BENEFITET E KETIJ DEKODERI DVB T2

 1. Te gjithe teleshikuesit te cilet kane aparatin DVB T2 ne shqiperi ose televizorin e tyre te pajisur me kete teknologji mund te shohin te gjithe kanalet e paketes RTSH si dhe kanalet kombetare pa asnje pagese KLAN Top-Channel etj
 2. Nuk ka nevoje per abonime dhe shpenzime ne leke cdo muaj.
 3. Me kete aparat HD ju mund te shihni pa asnje pagese kanalet televizive tokesore.
 4. Pamje Vizive e nje kualiteti te larte dhe audio e paster.
 5. Shihni kanalet dixhitale tokesore me cilesi te larte imazhi fale ketij dekoderi Romsat HD.
 6. Me USB Media Player ju mund te shihni e të  luani gjithcka qe keni ne USB .
 7. Kerkimi automatik i kanaleve digitalb tokesor me aparatin dvb t2 ose S2

E vetmja pajisje qe duhet per te pare te gjitha kanalet televizive pa pagese

APARAT DVB T2 DEKODER HD ROMSAT

Pajisje dekoder per te pare kanale tokesore pa pagese | Dekoderi Tokesor

 • Cilesi High Definitionaparat dvb t2 ne shitje online hd

E pershtatshme edhe per TV e vjeter qe nuk kane hyrje me porte HDMI

SUPER CILESI HIGH DEFINITION

DVB T2 NE SHQIPERI | Dekoder Tokesor Romsat TR-2018 HD 

Dekoderi DVB T2 kanalet tokesore do te jene gjithnje ne pranine tuaj.

Specifikat

Marka: Romsat
Model: TR-2018HD
Lidhje me fishe HDMi per te gjitha tv

Mund të shihni gjithe listen e kanaleve dvb standard me nje pajisje te vetme në të cilën shfaqen të gjitha programet. Cilesi maksimale e garantuar per ju dhe familjen tuaj me produktet e Dyqan Taxi

DEKODERI MË I SHITUR
Për të parë shërbime të tjera të cilat janë pjesë e sinjalit televiziv më të pastër dhe të shihni kanalet pa shkëputje.
Me një pajisje dekoder i cilësise së lartë që të mund të shihni të gjitha kanalet televizive pa pagese apo me qera. Frekuencat tokesore DVB T2 albania ne cilesine me te mire.

DEKODER DVB T2 KANALET TUAJA TE PEFERUARA TOKESORE

Nje pajisje e vetme e cila do ju mrekulloj duke ju mundesuar cdo kanal tokesor qe ju deshironi te shihni. Pervec kesaj ju do te mund te luani ne TV tuaj cdo film, kenge etj qe ju keni ne USB tuaj.

Kerkimi automatik i kanaleve digitalb tokesore eshte cfare e ben kete dekoder edhe me praktik dhe te domosdoshem per te qene ne shtepine tuaj.

Dekoder DVB T2 Rtsh cmimi me i mire vetem ne Dyqan Taxi !

SI INSTALOHET DEKODERI DVB T2 ?

Instalimi i dekoderi Dvb T2 eshte shume i thjeshte dhe cdo kush mund t’a instaloj ate. Nuk ka rendesi modeli i televizorit tuaj. Per televizorat e modelit te vjeter mjafton nje fishe AV te cilen mund t’a gjeni dhe t’a porosisni ne faqen tone. Ndersa per TV e modelit te ri mjafton nje fishe HDMI dhe instalimi do te behet menjehere.

LIDHJE ME FISHE HDMI PER TE GJITHA TV | ROMSAT DVB T2 

Bejeni diten tuaj me te bukur dhe me te thjeshte me kete dekoder. E gjithe familja juaj do te mbetet e kenaqur pasi ju do te kurseni para dhe do te shihni cdo kanal tokesor qe deshironi me kete dekoder kaq praktik dhe funksional.

Mjafton instalimi i tij i cili behet lehtesisht nga kushdo nepermjet fishes AV ose HDMI dhe me pas kanalet do te kerkohen automatikisht .

DEKODER TOKESOR DVB T2 ROMSAT

SPECIFIKAT:aparat dvb t2 ne shqiperi
 • Cilesi High Definition
 • Dekoder Tokesor me USB Media
 • PVR
 • MP3
 • EPG
 • ECO
 • Dalje HDMI
 • Dekoder me Dalje AV


Terrestrial Television Tv Sets | Digital HD

Bli online ne menyre te sigurte ne Qendren Tregtare me te Madhe Online | Dyqan Taxi
Kontaktoni ne numrin: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Dekoder

Vleresim mesatar

5.00

03
( 3 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

3 Vleresime per kete produkt

 1. 03

  nga Alfons Keko

  A punon me televzorat e vjeter se nuk e kam led

 2. 03

  nga dyqantaxi

  Alfons Keko , Punon me te gjitha modelet . Ka fishe HDMI per tv e rinj dhe fishe AV per modelet shume te vjetra.

 3. 03

  nga Marko

  Pershendetje!A duhet edhe nje lidhje Wifi per te funksionuar dekoderi apo e ben lidhjen thjesht nga antena?Cfare kanalesh permban a mund te me beni nje liste?Ju faleminderit!

  • nga dyqantaxi

   Duhet vetem fisha e antenes. Kanalet jane te gjitha tokesoret.

Main Menu

Bli online DVB T2 Dekoder Tokesor HD Dyqan Taxi kanale tokesore

DVB T2 Dekoder Tokesor HD TR-2018 Aparat ROMSAT

1,990 L2,200 L (-10%)

Shto ne Shporte