Dekoder DVB T2 H.265 T2

1,800 L

Ka stok

KODI: Dekoder DVB T2 H.265 T2 Kategori: , ,

DEKODER DVB T2 H.265 T2

Akordues televiziv dixhital HD, Marrës tokësor, Dekodues i sinjalit HD-168

CPU: MT2203

Sistemi bazë: plotësisht i përputhshëm me DVB-T / T2 / C

Frekuenca: VHF174 ~ 230MHZ UHF 470 ~ 862MHZ

Hyrje e vetme: TIPI IEC

Dekoduesi i videos: H.265 / H.264 / H.263 / MPEG-4 / MPEG-2 / AVS + / VC1

Dalja e videos: 480i / 480p / 576p / 576i / 720p / 1080p / 1080i

Dekoderi i audios: Shtresa MPEG-1/2 / II / III /

USB 2.0 dhe 500 GB me kapacitet të vetëm USB

HDMI HDMI1.4a

Marrës infra të kuqe 38KHZ

Hyrja AC 100-240Vac

Be the first to review “Dekoder DVB T2 H.265 T2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

recceptor dvb t2 dekoder online dyqan taxi

Dekoder DVB T2 H.265 T2

WhatsApp chat