Xiaomi Tv Box – Mi TV – Android – Bli Online

4,900 L

Ka stok

 • Model: Xiaomi Mi Box
 • Processor: Quad Core
 • Operating System: Android
 • Audio/Video Outputs: HDMI
 • Storage Capacity: 4 GB
 • Color: White
KODI: 6954176890566 Kategori: , , Etiketime: , ,

MINI MI BOX TV

TV BOX | Xiaomi Mini mi Box | Blerje Online | Dyqan Taxi

Qender multimediale e fuqishme per te shfaqur media dixhitale ne ekranet tuaj te medhenj. Shijoni mundesine per te pare filmat me te fundit, ndeshjet sportive live ose te qendroni te perditesuar me lajmet me te fundit me nje kualitet te lart viziv. Ky Android TV BOX mbeshtet  rezolucionin 4K . Kjo mundeson imazhe me te mprehta, te ndritshme me shume detaje dhe ngjyra te gjalla.

 Xiaomi tv box – Mi Box TV Android

Mi Box Mini Dyqan Taxi Android tv box

 • Processor: Quad Core
 • Operating System: Android
 • Audio/Video Outputs: HDMI
 • Storage Capacity: 4 GB
 • Color: White

Blerje Online ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Android Tv Box

Be the first to review “Xiaomi Tv Box – Mi TV – Android – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

TV BOX Xiaomi dyqan Taxi Online

Xiaomi Tv Box - Mi TV - Android - Bli Online