WiFi Audio Transmetues for Smart TV

2,900 L

Ka stok

Bluetooth: V4.0, support A2DP,AVRCP
Distanca WiFi: deri ne 10 m
Punon deri ne 8 ore
Karikues USB
Tensioni: DC 5 V
Koha e karikimit: 2 Ore

 

KODI: 248398651025 Kategori: , Etiketime: , , , , , ,

TRANSMETUES ME BLUETOOTH

Bluetooth Audio Transmitter Adapter | Transmetues Muzike | Dyqan Taxi

Ju ofron nje eksperience te re. Eshte nje pajisje WiFi Audio Transmetues e kualitetit te larte. Perdoret ne vecanti per TV,PS4,XBOX etj. Mund te transferoje burime te ndryshme te zerit ne pajisje si PS4,XBOX,TV,VCD/DVD MP3 ne wireless dhe me pas e kalon ne kufje dhe altoparlant me funksionin Bluetooth .

Shtoni Opsionin Bluetooth ne TV apo Kompjuter

Transmetues Audio Muzike Dyqan Taxi Tirane Transmitter

Transmetues me bluetooth | Adapter

Instalim shume i thjeshte
  • Bluetooth: V4.0, support A2DP,AVRCP
  • Distanca WiFi: deri ne 10 m
  • Punon deri ne 8 ore
  • Transmetues me fish karikuesi USB
  • Tensioni: DC 5 V
  • Koha e karikimit: 2 Ore

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Wifi Adapter

Be the first to review “WiFi Audio Transmetues for Smart TV”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bluetooth Adapter Transmitter Muzike Audio Dyqan Taxi Wifi

WiFi Audio Transmetues for Smart TV