Tv Box Android | H96 MAX 2GB RAM 16GB – Blerje Online

3,790 L3,990 L (-5%)

Ka stok

 • 4 here me cilesore se HD
 • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
 • Do te shihni cdo detaj te ekranit me kthjelltesi
 • Bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0
 • Me madhesi te vogel qe e ben praktike
 • Mund ta merrni kudo me vete

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

TV BOX ANDROID | H96 MAX 2GB 16GB

Tv Box Android H96 MAX 2 16GB e kthen televizorin tuaj ne vendin me te bukur qe ju do te pushoni pas nje dite te gjate edhe te lodhshme. Ai siguron nje cilesi te shpejte dhe maksimale qe televizori juaj ne gjendje normale nuk ua ofron. Android Box bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0. Televizori juaj do te kthehet ne Smart Tv dhe ju do te shihni cfare te deshironi. Kjo kuti ka nje madhesi te vogel edhe praktike per ta vene ne funksion.

Tv Box Android ju bene qe te keni nje pamje 3D dhe te shikoni cdo detaje qe do te shfaqet ne TV-ne tuaj me cilesi maksimale. Duke qene se TV Box Android ka nje madhesi te vogel ju mund ta merrni kudo me vete sidomos ne udhetime.

ANDROID SMART TV NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI

 • 4 here me cilesore se HDTv Box Android-H96-MAX-2-16GB
 • Perfekte per te pare me cilesi optimale filmat, videot apo lojrat
 • Do te shihni cdo detaj te ekranit me kthjelltesi
 • Bazohet ne sistemin e fundit te Android 9.0
 • Me madhesi te vogel qe e ben praktike
 • Mund ta merrni kudo me vete

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “Tv Box Android | H96 MAX 2GB RAM 16GB – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tv Box Android | H96 MAX 2GB RAM 16GB - Blerje Online

3,790 L3,990 L (-5%)

Shto ne Shporte