Mx10 Tv Box 4K Ultra HD | 4GB/32GB

6,890 L

Ka stok

Specifikimet Teknike 

CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz

GPU – Mali-450MP2
Memorja – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level

KODI: H-mx10 Kategori: ,

MX10 TV BOX 4K

Android TV Box MX10 4K Ultra HD

Mx10 eshte nje nga modelet e para qe vjen i pajisur me Rockchip RK3318 me  i fundit me Rockchip SoC. Eshte ne gjendje te luaj video 4K dhe pervec kesaj permban HDR, HDMi 2.0, USB 3.0. Krenohet me RAM DDr4 4GB dhe eMMC 32GB i sigurt per performancen dhe jetegjatesine.

Specifikimet Teknike 

CPU  – ROCKCHIP RK3328, Quad core Cortect A53 @ up to 1.5GHz

GPU – Mali-450MP2
Memorja Mx10 – 4GB RAM DDR4
Memorja e brendshme – 32GB eMMC
Video – H.264/AVC Base/Main/High/High10 profile @ level 5.1; up to 4Kx2K @ 60fps H.265/HEVE Main/Main10 profile @ level
5.1 High – tier; up to 4Kx2K @60fps VP9, up to 4Kx2K @ 60fps
Audio – MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/AC3/DDP/TrueHD/DTS/DTS/HD/FLAC/APE
USB  – 1 * USB3.0, 3 * USB2.0
HDMI – HDMI Standard HDMI [email protected]
Mx10 | Lidhje te tjera – HDMI, RJ45, SD card slot, AV port, DC in jack
Fuqia – DC 5V/2A
Dimensionet – 77 x 77 x 17mm
Pesha – 95g


Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Android Tv Box

Be the first to review “Mx10 Tv Box 4K Ultra HD | 4GB/32GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mx10 tv box

Mx10 Tv Box 4K Ultra HD | 4GB/32GB