Mini tapet antirreshqites per makine | Anti Slip Car Holder

490 L

Ka stok

Mini tapet antirreshqites
Rezistent dhe i nje cilesie te mire
Kundra ujit
Mban te sigurta pajisjet tuaja si smartphone apo objekte te ndryshme

KODI: anti-slip-car-holder Kategori: , Etiketime: , ,

TAPET PER MAKINE ANTI RRESHQITES

Mini tapet antirreshqites per makine | Anti Slip Car Holder

TAPET PER CELULAR

Mini tapet antirreshqites per makine , mund te vendosni objektet e vogla qe ju nevojiten ne perditshmerine tuaj .

Tapet anti rreshkites per makinen bli online porosit dyqan taxi

Tani nuk keni pse te humbisni me kohe duke kontrolluar ne gjithe makinen  sepse nuk gjeni telefonin , usb drive tuaj apo celsat e shtepise . Mund te vendosni gjithashtu dhe syzet , kartat , leket e vogla ne te . Anti slip car holder mund te pastrohet shume lehte dhe te vendoset serish ne pozicionin ku ju deshironi . Eshte nje anti slip car holder shume funksional dhe me dizajn i cili pershtatet me ambjentin e brendshem te makines . I pershtatshem per te vendos telefonin nderkohe qe eshte duke u karikuar , gjithashtu mund dhe te shihnin harten ne telefonin tuaj gjate nje udhetimi .


Blerje online dhe te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mini tapet antirreshqites per makine | Anti Slip Car Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini tapet antirreshqites anti slip car holder dyqan taxi online blerje shqiiperi

Mini tapet antirreshqites per makine | Anti Slip Car Holder