Ear Cleaning Camera | Mikro kamera per pastrimin e vesheve

3,490 L

Ka stok

  • Pastrim veshesh ne menyre te thjeshte.
  • Ideale dhe shume praktike per t’u perdorur.
  • E lehte ne perdorim.
  • Pastrim veshesh me detaje.
KODI: mikrokamera-per-pastrim-veshesh Kategori: , Etiketime: , , ,

EAR CLEANING MICRO CAMERA

Mikro kamera per pastrimin e vesheve | Aparat pastrues per pastrim veshesh | Ear Cleaning Camera | Dyqan Taxi

Nje produkt i ri dhe i vecante . Me nje dizajn unik ju lejon te beni pastrimin e vesheve ne detaje dhe ne zonat e veshtira qe nuk duken pasi funksionon me sistemin me kamera. Kamera e holle qe mund te futet ne vrimat e hundes dhe ne vrimat e vesheve per te  pare bllokimin e hundes apo te veshit . Kamera eshte e pajisur me drite qe komandohet per qartesi me te larte te figures.

KAMERA PER PASTRIMIN E VESHEVE | EAR CLEANING CAMERA

Pastrues Veshi me kamer dyqan taxi bli online

EAR MICRO BEST CAMERA | PER VESHET | HUNDET

PASTRIM VESHESH NE KUSHTE SHTEPIE

Ju mund te merrni pamje te qarta te brendesise se veshit duke shafqur imazhin ne smartphonin tuaj . Me lidhje 3 ne 1 multifunksionale kombinon USB , Micro-USB , type C ne nje pajisje te vetme prandaj eshte i pershtatshem me telefonat , kompjuterat dhe pajisjet e tipit C . Imazhet mund të shfaqen ne ekran dhe te ruhen ne telefonin tuaj .
Fokusimi i kameres : rreth 15 cm
Lente: 5.5 mm
Madhësia: 8 * 8 * 160 mm
Ne paketim vjen se bashku me aksesoret perkates.

Funksionon me te gjitha pajisjet Android

Perdorimi i ketij aparat pastrues me mikrokamer duhet te jete i kujdesshem, me levizje shume te vogla per te shmangur rreziqet.


MIKRO KAMERA PER PASTRIMIN E VESHVE | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera

Be the first to review “Ear Cleaning Camera | Mikro kamera per pastrimin e vesheve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrokamer mikro kamera per pastrimin e vesheve veshet dyqan taxi dyqan taxi blerje online shqiperi Ear Cleaning Camera

Ear Cleaning Camera | Mikro kamera per pastrimin e vesheve