Car License Plate Search Hidden Camera | Bli Online

1,990 L2,900 L (-31%)

Ka stok

  • I përshtatshëm për DVD player ne makinë, monitor, GPS, sensor parkimi, etj
  • Kënd i shikimit me definicion të lartë dhe të gjerë
  • Funksioni i papërshkueshëm nga uji
  • Mbështetje e Sistemit Video
  • Montoni kamerën në zonën e targes të makinës suaj.

SEARCH CAR LICENCE PLATE REARVIEW CAMERA

Search Hidden Car License Plate Rearview Security Camera | Kamera makine ne Targe

Kamera e fshehur e targave të makinave eshte e vendosur në një shtresë unike metalike, një ngjyrë reflektuese e lehtë që përshtatet mirë me pamjen e jashtme te shumë makinave. Eshtë një mbajtese metalike e qëndrueshme me një aparat fotografik rezervë shumë të fortë, këndi i lenteve te kamerse eshte i rregullueshem, ju mund të rregulloni manualisht këndin e kamerës me dorë.

PORTOTARGE ME KAMERA TE INTEGRUAR

Car License Plate Rearview Hidden Camera | Security Search

 

Karakteristika

-I përshtatshëm për DVD player ne makinë, monitor, GPS, sensor parkimi, etj
-Kënd i shikimit me definicion të lartë dhe të gjerë
-Funksioni i papërshkueshëm nga uji
-Car Camera me mbështetje te Sistemit Video
-Montoni kamerën në zonën e targes të makinës suaj.
-Rregulloni lentet e kamerës në pozicionin e saj më të mirë ne keto Kamera Makine ne Targe.
-Lidheni kabllon e energjisë me telat e dritës së kundërt të automjetit tuaj.
-Lidhni daljen e videos (kabllon e verdhë) në ekranin tuaj

 

Specifikimet Teknikeporto targe per makinat

Pajisja e imazhit: 1/3 ngjyra CMOS
Sistemi televiziv: PAL / .NTSC
Pixel efektivë: 628 x 582/510 * 492
Zona e ndjeshme: 4.08 x 3.12 mm
Linjat e rezolucionit 420TV
Ndriçim minimal: 0.3Lux / F1.2
Këndi i lenteve: 170 ° / 135 °
Car Camera | Renditja e papërshkueshëm nga uji: IP67 / 68
Prodhimi i videos: RCA CONNECTOR, 1.0VP-P, 75ohm
Furnizimi me energji elektrike: DC 12V
Temperatura e funksionimit: -20 ° C deri -75 ° C, RH 95% Max
Temperatura e ruajtjes: -40 ° C deri -85 ° C, RH 95% Max.
Madhësia e pllakës së kornizës së licencës: 54.5x14x2.3 cm


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Be the first to review “Car License Plate Search Hidden Camera | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

porto targe makine

Car License Plate Search Hidden Camera | Bli Online

1,990 L2,900 L (-31%)

Shto ne Shporte