Aditiv | Windshield Wiper Fluid Glasses For Car

290 L

Ka stok

-Thjesht shtojeni në spërkatësin e xhamit direkt. Mund ta provoni edhe në sipërfaqet e brendshme dhe të jashtme.
-Ideale për mirëmbajtje të rregullt.
-Nje produkt i cili mund te perdoret për pastrimin dhe mbrojtjen ne të gjitha stinëve.
-Aditiv eko miqesor.

KODI: 41219002 KATEGORIA: Etiketime: ,

GETSUN ADITIV WINDSHIELD WASHER

Aditiv Windshield Wiper Fluid Glasses For Car

GetSun Pastrues i xhamave
Pastron Xhamat dhe heq mbetjet e shpendëve, insektet, copëtimin, pluhurin, papastërtinë, yndyrat, pikat e vajit të rënë nga pemët gjatë parkimit.
Gjithashtu posedon performancë Anti-mjegull dhe Anti-ngrirëse, kështu përmirëson dukshmërinë dhe zvogëlon shkëlqimin e natës, përmirëson transparencën dhe shkëlqimin e qelqit. Eleminon lodhjen e syve, zvogëlon fshirjen e dritares së fërkimit. Ju do te udhetoni te sigurt dhe pa pasur dyshime ne rrugen qe po ndiqni.

Madhesi e vogel e cila nuk merr aspak hapesire ne makinen tuaj, i lehtë për t’u përdorur. Siguria juaj eshte paresore aq me teper ne ditet me mot te mjegullt dhe me shi. Kur shpeshehere shikimi jo i qarte behet shkaktar si nje burim aksidentesh.

Aditiv Windshield Wiper Glasses Fluid for Car

Aditiv windshield wiperr fluid for car glasses

Karakteristika | Pastrues i lëngshëm për xhamat e makinës.

-Thjesht shtojeni në spërkatësin e xhamit direkt. Mund ta provoni edhe në sipërfaqet e brendshme dhe të jashtme te makines.
-Ideale për mirëmbajtje të rregullt te makines suaj.
-Nje produkt i cili mund te perdoret për pastrimin dhe mbrojtjen ne të gjitha stinëve.
-Aditiv eko miqesor i cili nuk ka asnje ndikim negativ ne mjedis.
-Vjen me një aromë freskuese.
-Raporti i hollimit është 1:100, d.m.th një shishe mund të trajtojë dhe përzihet në 3.6 litra (përafërsisht) me ujë.

Kujdes:
1.Larg femijeve.
2.Nuk duhet mbajtuar prane zjarrit apo ngroheseve ne temperature te larte.


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Aditiv

Be the first to review “Aditiv | Windshield Wiper Fluid Glasses For Car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Aditiv | Windshield Wiper Fluid Glasses For Car