Kasetofon me Ekran | Car Multimedia Player P5130

5,490 L6,900 L (-20%)

Ka stok

Sistemi: WINCE
CPU: i7
Chipi i amplifikatorit te energjise: 7388
Tensioni: DC 12V
Ekrani: 4.1inch ( Ekran Prekes Kapacitiv )
Rezolucioni i ekranit: 800*480
GPS: Nuk suportohet
WiFi: Nuk Suportohet
Amplifikues MOSFET Prodhues i fuqise 50Wx4
Karte TF: Suporton
Radio: Suporton
2 porta USB
Kasetofon me Ekran me Format te figures JPG

CAR MULTIMEDIA PLAYER P5130

Kasetofon me ekran per makina me USB ne Shitje Dyqan Taxi | Car Multimedia Player

Car Media Player qe permban nje ekran 4.1 inch dhe nje nivel të lartë, te mrekullueshem te pajtueshmerise me skedaret muzikore dhe smartphone. Ju mund te perdorni lidhjen e tij Bluetooth si per muzike dhe per te kryer thirrje telefonike. Ky sistem suporton nje radio fm origjinale.

Perdoruesit e adhurojne lehtesine qe ofron ky Kasetofon me Ekran i ri me marresit e tjere muzikore dhe telefonat inteligjent.

Me nje dizajn te zgjuar qe ju lejon te kaloni nga lundrimi ne muzike, ne video te ndryshme  dhe ne thirrje telefonike. Ju lejon te luani nje game te gjere te preferencave akustike. Rezolucion i larte dhe audio e paster. riprodhime me frekuence te larte te regjistrimeve origjinale. Qendroni me prane me melodite tuaja me lehtesi duke perdorur porta te dyfishta USB.

Karakteristika kasetofon me ekran per makina ne shitje me usb car multimedia player

Ekran me prekje 4.1inch.
Butona me Drita me ngjyra.
Suporton formatin e Audio Playback te MP3 / WMA / WAV / FLAC / APP etj.
Suporoton formatin Video Playback RMVB / RM / VOB / MP4 / MOV / AVI / 3GP etj.
Kasetofon me porte USB dhe hapesire per karte TF.
Funksioni Bluetooth eshte i shpejte dhe eficente, mund të realizoni thirrje telefonike nepermjet tij dhe te degjoni muzike nga telefoni juaj. Shkarkoni kenget me te reja dhe degjojini ne vlc media player.
Amplifikues MOSFET. Prodhim i fuqise maksimae 52Wx4.
Shfaqja e ores.
Kasetofon per makina me dy funksione dales. Audio RCA.

Kasetofon Ne shitje per makina

kasetofon per makina ne shitje me usb ekran car multimedia player

Specifikat

Sistemi: WINCE
CPU: i7
Chipi i amplifikatorit te energjise: 7388
Tensioni: DC 12V
Ekrani: 4.1inch ( Ekran Prekes Kapacitiv )
Rezolucioni i ekranit: 800*480
GPS: Nuk suportohet
WiFi: Nuk Suportohet
Amplifikues MOSFET Prodhues i fuqise 50Wx4
Karte TF: Suporton
Radio: Suporton
2 porta USB
Kasetofon me USB per makine me Format te figures JPG

Ju mund te kontriboni dhe ne rritje e sigurise se makine suaj. Me Car License Plate Camera  ne targen e makines suaj ju do te shihni imazhe te qarte gjate parkimit.


Blerje Online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online
Jeni të mirepritur te kontaktoni per informacion per cdo produkt ne numrin: 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon me Ekran | Car Multimedia Player P5130”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon me ekran per makina me usb ne shitje car multimedia player

Kasetofon me Ekran | Car Multimedia Player P5130

5,490 L6,900 L (-20%)

Shto ne Shporte