• Car License Plate Search Hidden Camera | Bli Online

  • I përshtatshëm për DVD player ne makinë, monitor, GPS, sensor parkimi, etj
  • Kënd i shikimit me definicion të lartë dhe të gjerë
  • Funksioni i papërshkueshëm nga uji
  • Mbështetje e Sistemit Video
  • Montoni kamerën në zonën e targes të makinës suaj.
  1,990 L2,900 L
 • wdr car camera kamera makine full hd

  WDR Camera Full HD | Kamera per makine

  02

  Kamera: 5 Mega Pixels R
  Regjistrimi i Formatit të Video: h. 264
  Audio: ACC
  Suporton Funksionin e Detektimit të Lëvizjes
  Formati i videos: PAL / NTSC
  Perputhet lehtesisht me te gjitha makinat.
  Bateria: 300mAh
  Tensioni: 5V
  Suporton Karte Memorje: 32GB

  3,490 L

Main Menu