WDR Camera Full HD | Kamera per makine

3,490 L

Ka stok

Kamera: 5 Mega Pixels R
Regjistrimi i Formatit të Video: h. 264
Audio: ACC
Suporton Funksionin e Detektimit të Lëvizjes
Formati i videos: PAL / NTSC
Perputhet lehtesisht me te gjitha makinat.
Bateria: 300mAh
Tensioni: 5V
Suporton Karte Memorje: 32GB

WDR CAMERA FULL HD

WDR Car Camera Full HD | Kamera per Makine

Regjistron videon në rezolucion të plotë 1080P HD me lente me kënd të gjerë shikimi 170 gradë.
Ekran i madh LCD me 3,0 inç, regjistrim loop, zbulim i lëvizjes, Sensor G dhe gamë e gjerë dinamike (WDR)

Monitori me ekran te madh, i ndritshëm 3 inch LCD e bën kete kamera ideale për rishikim të lehtë të videos ose fotografitë qe kapin gjatë gjithë aventurave tuaja në rrugë.

Ruani udhëtimet tuaja të preferuara rrugore me këtë Car Camera. Projektuar me një lente me rezolucion të lartë 170 gradë, rezolucion fotografie 5MP, dhe video të plotë HD 1080p për detaje të pasura dhe me ngjyra të gjalla. Udhetimet tuaja fshehin nder kujtimet me te bukura per ju dhe jo te gjitha ruhen ne memorjen tuaj. Por ne memorjen ne kete kamera cdo gje do te jete ruajtur per t’i dhene play ne cdo moment.

WDR Car Camera Full HD | Kamera per makine

car camera wdr full hd kamera makine

Qendroni me prane te vertetes ne cdo rast qe do ju duhet!

E pajisur me teknologji të zbulimit të lëvizjes, kjo kamera ruan energji dhe ndizet automatikisht per te filluar regjistrimin e videos kur zbulohet lëvizja në fushën e saj të shikimit. Video do te ruhet dhe me pas pajisja do te fiket automatikisht.

Sensorët e zbulimit të lëvizjes fillojnë automatikisht regjistrimin kur aparati fotografik zbulon lëvizjen në fushën e tij të shikimit, dhe G-Sensori i integruar i mundeson kameras tuaj te nis regjistrimin ne momentin e ndonje goditje apo ndalese te papritur.

Specifikime Teknike 

WDR Camera HD 503
Sensori G-HD me video HD te integruar
Madhësia e ekranit LCD: 3.0LTPS
Lente: Lente 170 gradë A + Lente me rezolucion të lartë me kënd te gjere
Gjuhët: Rusisht, Japonisht, Anglisht, Koreane etj.
Kamera: 5 Mega Pixels R
Regjistrimi i Formatit të Video: h. 264
Audio: ACC
Suporton Funksionin e Detektimit të Lëvizjes
Formati i videos: PAL / NTSC
Perputhet lehtesisht me te gjitha makinat.
Bateria: 300mAh
Tensioni: 5V
Suporton Karte Memorje: 32GB


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kamera Vezhgimi

Vleresim mesatar

4.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
50%
4 Star
0%
3 Star
50%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga Daniel tushi

  Mir…

 2. 02

  nga Ardian

  Dua vetem kameren mbrapa sa kushton?

  • nga dyqantaxi

   10 mije leke te vjetra

Main Menu

wdr car camera kamera makine full hd

WDR Camera Full HD | Kamera per makine