Peme e dendur me bore per Krishtlindje

9,900 L15,500 L

Lartesia e bredhit:

 

 • 1.5 meter
 • 1.8 meter
 • 2.1 meter
Pastro
KODI: Q-07031 KATEGORIA:

Pema me debore | Krishtlindje te bardha

Nentori ja len vendin Dhjetorit muajit me te ngrohte, me urime dhe dhurata te gjitheve nga mban ngrohte.

Te gjithe deshirojme te kemi krishtlindje te bardha, e ku me bukur se me nje peme qe te afron edhe me shume ne atmosferen rreth bredhit te stolisur nga debora e lodrat!

Stolise bredhin

Tradita e vitit te ri kerkon te jemi pergatitur si shpirterisht ashtu edhe ne atmosferen e festave, bredhi i mbuluar nga debora do tju jap ndjesi shume te forta te traditave te meparshme kur bora ishte perhere prezente!

Dhuratat, embelsirat, pushimet!

Te gjitha momentet e bukura rreth bredhit tuaj

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Përmasa N/A
Gjatesia

1.5 meter, 1.8 meter, 2.1 meter

Vleresim mesatar

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

1 Vleresim per kete produkt

 1. 01

  nga [email protected] (verified owner)

  Kam marr modelin 1.8 m, eshte 1.8 m bashke me bazen (pema ne vetvete eshte me e shkurter). Shume i bukur si bredh!

  • nga amanda

   Pershendetje,
   Faleminderit per kohen tuaj dhe qe keni shkruar nje koment i cili ndihmon shume te gjitha ata qe kane interes per ta blere.
   Si rregull pema eshte ne 3 pjese, baza, trupi, dhe maja. Gjatesia fillon qe nga dyshemeja deri ne maje, perfshire te treja pjeset.
   Faleminderit
   DyqanTaxi

Main Menu

Viti ri dhe krishtlindje ne dyqan taxi

Peme e dendur me bore per Krishtlindje

9,900 L15,500 L

Shto ne Shporte