Pompe per fryrjen e tollumbaceve | Balloon Pumper

590 L

Ka stok

  • Pompe per tollumbacet.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizajn kompakt dhe praktik.
  • E lehte per t’u perdorur.
KODI: 2010285 Kategori: ,

POMPE PER FRYRJEN E TOLLUMBACEVE

Pompe per fryrjen e tollumbaceve, Në gojën e këtyre pompave me tullumbace gjenden rrathët e kapjes që e mbajnë tollumbacen të mos bjerë nga pompa ndërsa fryhet me ajër. Pompa e fryrjes së balonave me veprim të dyfishtë fryhet me lëvizje shtytëse dhe tërheqëse.

POMPE CILESORE PER TOLLUMBACE

Pompa me tullumbace inflator është e lëvizshme, praktike dhe komode dhe mund ta përdorni shumë herë nëse mbahet siç duhet. Nje material cilesor i cili eshte rezistent. DIzajn komod, kompakt te cilin mund t’a merrni kudo me vete. Fryni tollumbacet e festave apo ditelindjeve dhe bejini femijet apo familjaret tuaj me te lumtur.

Specifikat:
  • Pompe per tollumbacet.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Dizajn kompakt dhe praktik.
  • E lehte per t’u perdorur.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Pompe per fryrjen e tollumbaceve | Balloon Pumper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe per tollumbace bli online dyqan taxi

Pompe per fryrjen e tollumbaceve | Balloon Pumper