Bojra Dylli per femije | Carioca Plastello | Bojra Pastel

330 L

Ka stok

Carioca Plastello | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e
tyre me keto ngjyra te cilat dhurojne vizatime mahnitese.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Bojra Ekologjike.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike

CARIOCA PLASTELLO

Bojra dylli per femije | Carioca Plastello | Bojra Pastel Rezistente | Dyqan Taxi

 Bojera dylli per femije | Perfekte per projekte shkollore apo argetim.

Keto ngjyra te buta pastel me permbajtje dylli jane nje prodhim italian i cilesis se larte.
Ngjyrat jane te bera ne nje forme trekendore per ti krijuar femijeve lehtesi gjate perdorimit.
Bojrat mund te perdoren ne leter, karton, kanace dhe dru.
Nuk le mbetje dyllli neper duar. Femijet tuaj nuk do te rreshtin se vizatuari.

bojra per femije carioca plastello triangular
Bojra Carioca Plastello | Triangular,
ngjyrosje tradicionale ne vizatime per femije.
Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre | Lojra per femije
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi.
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese, vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Carioca Plastello | Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre me keto ngjyra te cilat dhurojne vizatime mahnitese.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara | Bojra Ekologjike.
Nuk jane te perbere nga cifla druri por nga materiale sintetike qe do te thote se nuk leshojne cifla ne rast se thyhen.

carioca plastello ne dyqan taxi

 

Specifikat | Bojra Dylli per Femije | Carioca 

Dimensioni: 7.6*0.6*5.8inch
Ngjyra shkelqyese dhe me cilesi te larte.

Bojra Dylli per Femije


Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Bojra

Be the first to review “Bojra Dylli per femije | Carioca Plastello | Bojra Pastel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Bojra dylli per femije dyqan taxi Carioca Plastello 6428 lodra bojra pastel vaji perralla

Bojra Dylli per femije | Carioca Plastello | Bojra Pastel