Zbukurime per brredhin e Vitit te Ri | Christmas decor

490 L

Ka stok

KODI: Q-301111 KATEGORIA:

ZBUKURIME PER BRREDHIN E VITIT TE RI

Zbukurime dekorative per brredhin e Vitit te Ri me 24 cope aksesore.

Krijoni atmosferen festive te Krishtlindjeve me topat me ngjyra, babagjysha, kuti dhe daulle.

Transformoni bredhin ne argetimin familjar ne periudhen e festave duke e zburuar se bashku me familjen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Zbukurime festive

Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Zbukurime per brredhin e Vitit te Ri | Christmas decor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zbukurime te vitit te ri online ne dyqan taxi

Zbukurime per brredhin e Vitit te Ri | Christmas decor