Projektor lazer me karte plug-in LED Lawn Lamp

2,990 L

Ka stok

KODI: Q-987693 Kategori: , ,

PROJEKTOR LAZER ME KARTE PLUG IN

Projektor lazer me karte plug in per te shfaqur forma dhe figura me teme festive te fundvitit.

Thjesht vendoseni kete drite lazer kudo ne oborrin tuaj apo ambiente te tjera te shtepiseper te krijuar atmosferen perfekte.

Shtepia juaj do te shnderrohet ne nje pamje mahnitese ne sekonda. Karta plug in ofron 6 modele te ndryshme pamjesh dhe figurash si floke bore, babagjysh, yje etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Be the first to review “Projektor lazer me karte plug-in LED Lawn Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

projektor led per festa bli online ne dyqan taxi

Projektor lazer me karte plug-in LED Lawn Lamp